40 yasinda bisektomi islemi yaptirdim, yuzum coktu ve gevsedi. Tecrubesi olan arkadaslar fikir verebilir mi?

Merhaba, Bişektomi ameliyatını doktorlar tavsiye etmiyor, sanırım ordan alınan yağ kaybı yüzü aşağı çekiyormuş. Her uygulamanın bir riski var maalesef.
Umarım düzelmiştir, geçmiş olsun.

Merhaba, Bişektomi ameliyatını doktorlar tavsiye etmiyor, sanırım ordan alınan yağ kaybı yüzü aşağı çekiyormuş. Her uygulamanın bir riski var maalesef.
Umarım düzelmiştir, geçmiş olsun.
Merhaba, evet tam olarak bu oldu. Keşke her doktor bunu söylese hastaya, ama benim gittiklerimin hepsi birsey olmaz dedi. Yüz yogasindan başka guvenebilecegim birşey kalmadı.

Merhaba, evet tam olarak bu oldu. Keşke her doktor bunu söylese hastaya, ama benim gittiklerimin hepsi birsey olmaz dedi. Yüz yogasindan başka guvenebilecegim birşey kalmadı.

Ben de sizin gibiyim. 8 ay önce temporal facelift ameliyatı oldum, suratım değişti.
İlk 2-3 ay güzeldi fakat sonra yanaklar düşünce eskisinden daha kötü görünür oldum.
Özellikle son zamanlarda sinirlerim çok bozuk.
Şimdi keşke gözlerim çökük dursaymış ama yaptırmasaymışım diyorum. Düzeltme vs. ise asla istemiyorum hiçbir doktor güven vermiyor, hepsi ticari odaklı. Sizi çok iyi anlıyorum.

X