40 meryem süresi (Allah rızası için )

LadyNurr

Rabbi heb li mines Salihin ; Amin
Üyelik İptali
Pro Üye
21 Mart 2018
3.722
13.839
Kızlar Selamun Aleyküm biliyosunuz uzun zamandır tedavideyim .. sizlerin çok desteğini gördüm .. bazen ailem kadar yakın oldunuz Yaralarımı sarmama yardımcı oldunuz ..
benim 1 buçuk 2 haftaya transferim olacak (3cü kez) , Allah rızası için benim adıma 40 tane meryem suresi dağıtacağım annem başladı görümcelerim de okuyacak ama fazla kişi bilmiyor tedavimi o yüzden sizlerden yardım istiyorum , içinden gelip okumak istiyen olursa özelden ismimi söyleyeceğim

Okurum ben 1 tane canım

Şuan sayı ( görümcelerim de okuyunca ) 22 oluyor canım . Z zerefsann da okuyunca 23 olur annem ve bende 1 okuyucaz 25 oluyor tam .. ( annem 3 tane okumuş ama onu saymıyoruz dimi sadece 1 tanesini )
Annenizin okudugu 3 ü neden saymıyorsunuz yani bir kişi bir tane mi okuması lazım

Bilen varsa yazsın Magnifiaque canım sen bilirsin belki

Annenizin okudugu 3 ü neden saymıyorsunuz yani bir kişi bir tane mi okuması lazım

Bilen varsa yazsın Magnifiaque canım sen bilirsin belki
sayabiliriz tabi ayni bu sayilar da 41 kisiden her biri bir okusa cok daha iyi ama bizde bu olamiyor cunki kisi az o yuzden sayabiliriz
biz hep 2-3 okurduk mesela kisi basi insan olmadigi icin

Kişi başı bir tane okunuyor diye biliyorum o yüzden ben de bir tane okumak isterim ama reglm eli kulağında nasıl yapalım.?

Z Zerre canım eğer içinden geliyorsa yetiştirrim regl olmadan dersen mutlu olurum ama içinden gerçekten geliyosa birde kendini zora sokmadan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…