40 haftayı bitirentemmuz annleri buraya

evet canım normal kılıyorum allah a şükür bir problem yaşamadım bu güne kadar.ahanda bak kıldım geldimmm...herkes son aylarda rahat kılamayabılıyormuş canımm..nasıl olursa olsn rabbım kabul etsın inşallahhh

allah kabul etsin canımm. bende normal kılıyordum ama ayaklarım şiştigi için oturmam zor oluyor.şimdide oturarak kılıyorum allahım kabul eder inşllah. yoksa normal kılmak için biraz daha deneyeyim diyorum.

sancim vardi gene gitti neden gidiyor ya nolur sanki bende hastaneye hayirlisi ile gitsem nolur sanki benim de suyum gelse allahim sabir sabirrrrrrrrrr
**sabreden dervis muradina ermis** insallahhhhhhhhh
aciktimmmmmmmmmm

canım senın niyetin önemli zaten durumun bellii...allah yardımcın olsun ..yapabıldiğin kadar yapmaya çalış canımm..rabbim bütün yapılanları görür..inşallahta kabul eder..(amin) çorumlucum bende aradabır kaçırıyorumm o an bişi eğil ama sonrasında vicdan azabı çekıyorummm...rabbım hepimize düzenli olarak huşu içinde namaz kılmayı nasip etsinn

sancim vardi gene gitti neden gidiyor ya nolur sanki bende hastaneye hayirlisi ile gitsem nolur sanki benim de suyum gelse allahim sabir sabirrrrrrrrrr
**sabreden dervis muradina ermis** insallahhhhhhhhh
aciktimmmmmmmmmm

bende acıktımmm.tatlicadiarzu.ya bu ağrılar karnımdan buruntu ile geliyo belime vuruyo nasıl birşeyki :uhm:bölee...doğuracammıkı vallla çok canım yanıyor yaaaaaaaa..ama belirti yok sanırım gene kendımı kandırırıyom açlık başıma vurduuuuuuu:uhm:

ben az bulgur pilavi yapmistim aksam az yiyem yaws durun isitip gelem acikmisim hemde nasil :1shok:

amin canım bakalım çiğdemden sonra sırayı kim alacak .hangimizn bebişi yeter artık diyecekkkkk

canım allah bilir orasını belli olamaz kimin doğuracağıı...banada bugun yarın doğururum gibi geliyor..p.tesi yatıracak yoksa beniiiiiiiii

ay insallah bu hafta sonu kurtuluruz sag selim aliriz bebislerimizi vallaha iycene psikolojik hasta olcaz yoksa allah korusunkafamçokkarıştıannemin dedigi gibi bir senelik hamile :roflol::roflol:

haklsın canım kafayı yemeden çıkarsak bari şu bebekleri..ben meralın kızı alacaktım ama artık büyüdü o senınkızı alım barı baksana nasıl olsa ıkısıde aynı tas aynı hamam gelmek bilmiyorlarrrrdaha yakışırlar birbirlerinee uşaklarrr

hayirlisi canim allah yazdiysa neden olmasin yerimseniben
ay bi gelseler hayirlisi ile gelen giden soruyor dogurmadin mi sen hala
yok dogurmadim ula karnim sanki gozukmuyor
annemin mahallesi bile beni sorar oldu dillere dustuk anacum
e mahallem benim eski mahallem herkes beni soruyor :roflol::roflol:

benımde senden farkım yok canımm herkes soruyo doğurmadınmı doğurmucanmı dıyee..:1no2:.
canım bu ağrılarla birlikte karınımda acayıp kasılıyor yaaa..aşağıdan bir işaret gelse dicemkı doğum snacısı ama ne bılem yawssbakalım kesılmeyecek galiba bu sancılarr.:1shok:.olmazsa saat 2 ye kadar beklıcem artık nasıl olsa gidicem doktro ozaman bişler söyler ne olduğuna dair....valla bizim oğlan dayısına inat bu akşam gelecek herhal jeyyar jeyyar:roflol:
l(bugün düğünü varda kayınvalıdmeler oraya gidecekler inşallah bugün gelmez dıye dua adiyorlardıı)

vallaha canim hic belli olmaz o oglan ben geliyorum dedim mi tamamdir :roflolnlara bi sey duser ya neyse sırnaşık şeyonlar diye dursun oglusun geldim diosa geliordur
hadi canim insallah ya vallaha sevinirim sende sag selim al sonra da ben alayim jeyyarhayirlisi ile tabi canim
ah ben az uyumaya gidiyorum sende dinlen vallaha ne olur ne olmaz
doguma falan gidersin guc lazim ikinirken en iyisi sen git az dinlen
allah rahatlik versin insallah oglene kalmadan hastaneye gidersin yerimsenibenmucuk canim ben gittim hadi allah kurtarsin insallah:sm_cool:

saol canım aminnn inşallah bugün gelirr.. ağrıdan uyuyabılırmıyım bılmıyorum ama gidip herifün yanuna soklum barı belkı uyurum acıkkk..

yattım ama 5-10 dkda bır ağrı giriyor yaatam uyuyorum uyandırıyor .inşallah doğum sancılarıdır bakalım nezaman duracak yada bir işaret verecek..vermezsede 2de doktora gidince öğrenirimm..hadi inşşalh bugün bari gel oğluşumm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…