40 haftayı bitirentemmuz annleri buraya

nurcanogretmen

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2007
1.172
6
herkes doğurup bebişini kucağına aldı .. bi biz kaldık sanırım ... ee büyük ihtimalle daha beklicez.. burdanmı devam etsek ne :roflol: bu gidişle ağustosu bulur bizim kuzuların gelmesi :roflol:

herkes doğurup bebişini kucağına aldı .. bi biz kaldık sanırım ... ee büyük ihtimalle daha beklicez.. burdanmı devam etsek ne :roflol: bu gidişle ağustosu bulur bizim kuzuların gelmesi :roflol:

ben istemiyorum agustos falan yaws gelsin artik hayirlisi ile kizim yoruldum ayaklarim agriyor kemiklerim sizliyorrrrrrrrrrrrsenağlamasenağlama

son adet tarihim 15 ekim 40 + 4 deyim ama ultrason ölçümlerine göre önümüzdeki pzts son günüm .. doktorum pzts den sonra bekletmeyecekmiş.. kakasını filan yeme durumları olabilir diye riske etmek istemiyor .. en fazla 3- 4 günüm var kendiliğinden doğmasa da sezeryanla alıcak.. nazlı kızımın da korkak annesinin de kaçacak yeri kalmadı pek .... pzts dananın kuyruğu kopacak .. tabii o zamana kadar kopmazsa :))

geldim sanci var makinede hemde 10 dk da bir sonra 7 dk bir gelmeye basladi ama acilma falan yok yani ben sezaryen oldugum icin suni sanci veremiolar
sali gunune kadar gelmezse ya sanci olmasi ve acilma olmasi icin yardim edici bi sey verceklermis suni sanci gibi sanirsam orasini pek anlamadim ama
her neyse iste pazar gunu gene kontrol var iki gunde bir yani allahim dayanamiyorum
gelene kadar ayaklarim agrimaya basladi oldum bittim yarabbim topal gibiyim yeminle cok kotuyum sinirlerim bozuldu rabbim hayirlisi ile kurtulmayi nasip etsin bizlere insallah
bari bu gece yada yarin gece dogursaydik

canım inşallah kalan temmuz annelerimizde bugün yarın doğururuz inşallah .. sancı olup açılma olmayaacağına açılma olsaydı seni hemen yatırırlardı .. benim 1 cm bile yok açılmam

Son düzenleme:
ay perüş sen genemi geri geldin.neyse hayırlısı.bende 22 temmuzda sat göre 24 temmuzda adete göre günümü doldurdum.pazartesi büyük ihtimalle sunni sancı yada sezeryan olucam.hayırlısı artık.

geldim geldim norum cikmiyor bizim cadi
sinirlerim bozuk ya gercekten kotu oldum ama neyse dua ediyorum bugun yarin gelsin agustos falan beklemek istemiyorum ya
sancim var gene
5 dk da bir gelirse bi saat icinde yani bi yere yazayim da
bi de agri kesici var sancilar icin burda veriolar pembe bi ilac
onu al dedi zaten gercek dogum sancisi olursa ise yaramaz o ilac dedi sen iki tane al ise yaramazsa gel dediler
ay rabbimmmmmmmmmmmmmm nolurrrrrrrrrrrrr
:lepi::lepi:

hadı hayırlısı çorumlucum sabır güzelimmm..mormal olsun dıye okadar beklıyrsun..bıde açılma olmazsa bozşunamı beklemış olacaksın şimdi sen ....inşallah açılırda beklediğine değer güzelimmm...rabbım hepımızı hayırlı haberlerle karşılaştırsın..çiğdemcım benımde durumum senınle aynı p.tesıye kadar gelmezse p.tesı hastaneye yatıracak doktorum .sunı sancı olmazsa sezeryan olacağımmm ama inşallah gelirde sezeryan olmamm yaaaa

çorumlu sen şanslısın gene yurtdışında demekki ilk bebek sezeryan olsada 2.bebeği normal olsun diye fırsat veriyorlar.ama bizim öyle bir şansımız yok.doktorumuz biz öyle bir riski almayız sende alma dedi.mecburen 2.sezeryan olacağız.

evet canim acilma devam etmezse sezaryen senağlama allahim sancilar gene var bakalim agri kesici ictim ise yariyor mu yaramio mu bakacagiz :dilcikar:allahim benim adam dio bu geceye kadar zamanin var dio merak etme gece hastanedeyiz dio insallah dedim ama hic emin degilim kafamçokkarıştı

hadi bakalim peri dogurursun insallah canim .
cok üzülüorum senin haline ..en cok agriyi sen cektin .. dilerim dogumun kolay olur .. mcxx

AH kurban olurum sizin dilinize insallah insallah
ama hic umidim yok artik yoruldum belim sizliyor ayagim agriyor sol ayak bu gece keske hayirli ile kurtulsam:CüvCüv::çok üzgünüm:

canım turkiyede de sezeryandan sonra normal doğum yaptrıan doktorlar varr...bazılarının işine öyle geldiği için öle yapıyorlarr....

kız sizin bebeklerde amma nazlıymış haa gününüz gelmişteeeeeeeeeee bi de geçiyor:1shok::1shok: bence siz bu gidişle pc başında kadınlar kulübüne doğuracaksınız heralde.gününüz gelmiş siz hala burdasınız:dance::dance: neyse lafım şaka inşallah bir avazda kurtulursunuz hepiniz:asigim:

biz darılmayız şekerım milletin diline düştük zaten:roflol: günü dolup doğuramayan temmuz anneleri olarakkk..beklemiyoruz zaten artık dermişimmmmsenağlama

Millete rezil olduk anacim el kadar bebekleri doguramiyoruz sırnaşık şey

ben bugun 41+1misim :lepi: pazartesi gunu benimkide belli olacak ama benim carsamba gunu dogurmam lazim esim ancak o gun izin alabiliyor :1rolleyes:

kizlar dusunsenize 1 haftadan az bi sure kaldiii :dance: gunler cabuk geciyor :dance:

Corumlu a.s. ve Rose a.s. ve Cigdeme a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…