4 yaşındaki oğluşum kaykaydan düştü.

haydeç

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2007
2.893
2
55
bugün oğlum ablasıyla gittiği parkta kaykaydan düştüüü... alel acele eve geldiler yavrum sol ayağını oynatamıyordu.... babamız geldi eve ..hastahaneye gittiler...tabandan kasığa kadar alçıya alında diz kapağının altında kırık varmış... 15 gün kalacak alçıda ..çok üzgünüm çok:a015:

Çok geçmiş olsun canım. Dilerim kolay atlatırısınız bu günleri.
İnsanın başına ne zaman ne geleceği belli olmuyor.
Rabbim acil şifalar versin inşallah.

sağol canım kardeşim..iyiki varsınız..bunlar atlatılacak olaylar .rabbim beterinden korusun..

Çok geçmiş olsun canım. Dilerim kolay atlatırısınız bu günleri.
İnsanın başına ne zaman ne geleceği belli olmuyor.
Rabbim acil şifalar versin inşallah.

geçmiş olsun Allah acil şifala versin inşallah ama kendinizi fazla üzmeyin çocuk bu düşe kalka büyür gerçi ateş düştüğü yeri yakarmış ama... tekrar geçmiiş olsun

çok haklısınız çocuk düşe kalka büyürde benim oğlum çok hareketli nasıl başedicez şimdiden çok sıkılmaya başladı yattığı yerde ...canı sağya ona şükrediyorum..çünkü düştüğü yerde parkın kenar taşları vardı rabbime şükürler olsunki başını taşlara vurmadı...

canım ya çok geçmiş olsun ..ALLAH şifa versin ..onların kemik yapıları bizimkinden çok farklı inan çok çabuk kaynayacak bişeyciği kalmayacaktır merak etme .. benim kızımda sehbadan düşüp kolunu kırmamıştı ama çatlak olmuştu ..15 gün içinde iyileşti .sadece onun için biraz hareket edememek sıkıcı olcaktır ama eminim bundan sonra daha dikkatli olur ..tekrar çok geçmiş olsun .a.s.

canım ya çok geçmiş olsun ..ALLAH şifa versin ..onların kemik yapıları bizimkinden çok farklı inan çok çabuk kaynayacak bişeyciği kalmayacaktır merak etme .. benim kızımda sehbadan düşüp kolunu kırmamıştı ama çatlak olmuştu ..15 gün içinde iyileşti .sadece onun için biraz hareket edememek sıkıcı olcaktır ama eminim bundan sonra daha dikkatli olur ..tekrar çok geçmiş olsun .a.s.

iyi dileklerin için teşekkür ederim.bende öyle olmasını umuyorum..çünkü hareketli benim oğlum.ablalarını bezdirdi 2 saatte..neyse 15 gün idare edicezfisfisfis

Allah korumuş yine...bunada şükretmek gerek...
canım ya,nasıl canı yanıyordur kimbilir...
çok çok geçmiş olsun...acil şifalar diliyorum...
sevgiler...

Ayy canım benim çok küçük daha :teselli:
Bunada şükür daha kötüsüde olabilirdi... :1no2:
İnşaallah çabucak iyileşir oğlunuz a.s

Ah yavrum benim...kiyamam ben ona
Allahim acil sifa versin
Tez zamanda kurtulur insallah, basimiza neler gelmiyor ki iste...
çok çok gemis olsun
yavruya da kocaman opucukler

benimde 4 yaşında oğlum var çok üzüldüm geçmiş olsun. ağrı kesicileri ihmal etmeyin. caillou ve sünger bob un çizgi filmlerini bulun nette var sanırım. indirin. bir sürü bölümü var değişik değişik. çok seviyor bu yaştakiler. oyuncakçıdan da eliyle oynayabileceği onu oyalayabilecek oyuncaklar alın. tahtalar var yerleştirme yapabilir. baloncuk çıkaran oyuncak varya sabunlu sulu olan ondan alın oturduğu yerden üflesin dursun. mandalları dökün önüne birleştirsin eklesin. mandal sepetinin yanlarına taksın. çıkarsın. valla benm oğlumda hareketli. çok zor. sabah bulaşık deterjannın boca etmiş. tezgaha bi saat temizlemek deterjanı arıtmak için uğraştım. geçen haftada şampuanı küvete boca etmişti. anlamıyorlar akılları ermiyor. aklıma onu oyalayacak bişeyler gelirse oturdğu yerden yazarrım yine. kimbilir siz de ne kadar üzüldünüz endişe ettiniz Allah daha beterini yaşatmasın.

geçmiş olsun inş kalça kemiği çıkmamış ayak alçıdaysa kımıldamasın mazallah alçı bi kayarsa o zaman kötü olur

canım geçmiş olsun cok üzüldüm adınıza allah beterinden korusun oğlusuna acil sifalar versin

ah benim yaramaz oğlum en sonunda kırmayı başardı bir yerlerini.hep diyordum bir yerlerini kırmadan büyür inşallah diye.neyseki Rabbim daha beterinden korumuş dediğin gibi başını taşa da vurup daha kötü şeyler olabilirdi.çok üzüldüm..üzülme demek kolay olacak ama olan olmuş artık biran önce iyileşmesi için dua edelim.sende abloşum canını sıkma.tekrar geçmiş olsun.Allahım bir daha yaşatmasın..yaramaz oğluşumun gözlerinden öperim.

X