4 yaşında olan yeğenim için dua(70.000 Ya Şafi (c.c)) eder misiniz? 😟🤲🏻

efsunn210102 efsunn210102 i p e k i p e k Wilma11 Wilma11 ASSOSyal ASSOSyal sweetgirlcandy sweetgirlcandy K Kazen
Hepinize desteğiniz için çok teşekkür ederim sizin sayenizde 2 kez Ya Şafiî (c.c)ismi şerife'si hatmedildi Allah'ım kimseyi dar da zorda bırakmasın sizinde el vereniniz çok olsun her daim duamda olacaksınız sağolun var olun inşallah her daim....

Diğer hanım arkadaşlar sizde davete icabet edip yardımcı olduğunuz için çok çok sağolun mevlam her bizinizden razı olsun güzellikler sizinle olsun inşallah
🌹🌹🌹

efsunn210102 efsunn210102 i p e k i p e k Wilma11 Wilma11 ASSOSyal ASSOSyal sweetgirlcandy sweetgirlcandy K Kazen
Hepinize desteğiniz için çok teşekkür ederim sizin sayenizde 2 kez Ya Şafiî (c.c)ismi şerife'si hatmedildi Allah'ım kimseyi dar da zorda bırakmasın sizinde el vereniniz çok olsun her daim duamda olacaksınız sağolun var olun inşallah her daim....

Diğer hanım arkadaşlar sizde davete icabet edip yardımcı olduğunuz için çok çok sağolun mevlam her bizinizden razı olsun güzellikler sizinle olsun inşallah
🌹🌹🌹
Canım çocuktan haber var mi

Sağlık bakanlığına ulaşın gerekirse şikayet edin canım bence bilerek almayan hastaneler var. Bir defasında ben özel hastanede karnımdaki bebeği kaybetme riskinden yatacekken doktor devlete git orda yatisin yapılsın biz bu riski göze alamayiz. Rahmine de kaybetme riskin var demişti. Aylardır gittiğim doktordan bu lafi duydum.
Özellerin bazıları biraz korkak olabiliyor sanki adları kirlenecek birisine orda bir şey olsa düşüncesiyle.
Allah vicdanlarına denk getirsin
Ah nurum bende devlette yaaşdım başka hastaneye sevk edilecekse kaynanam durdurdu dedi ki burda doğum yapamaz mı dedi doktorlar korkuyor sucu kendince olacagı sanıyo 😑 neler yaşadım 😔😔

Ah nurum bende devlette yaaşdım başka hastaneye sevk edilecekse kaynanam durdurdu dedi ki burda doğum yapamaz mı dedi doktorlar korkuyor sucu kendince olacagı sanıyo 😑 neler yaşadım 😔😔
Hastane ve doktor hakkında internette yapılan bir yorum bile hastaneyi geri adım atmaya zorluyor.
Onlar da bundan korkuyorlar.
İyiyken yanındalar ölüm riskin varsa malesef çoğu cebini düşünüyor.
Çok iyisi de var mı var elbette.
O da denk gelirse 🤷‍♀️
O yüzden hep duamdir.
Allah vicdanlı olanlarla karşılaştırsın.

🌹🌹🌹
Sen sağol canım benim olsun ne yaptık ki yavrucak iyi olsun yeterki ..

🌹🌹🌹
Canım benim senden de allah razı olsun, rabbim dualar yüzü suyu hurmetine melegimize şifa versin. Size kavuştursun. Kötü günler göstermesin ınş. Allah yardımcınız olsun güç kuvvet versin 💜🤲 bizide haberdar et lütfen, aklımız küçük melegimizde🙏

Canım çocuktan haber var mi

Sen sağol canım benim olsun ne yaptık ki yavrucak iyi olsun yeterki ..

Canım benim senden de allah razı olsun, rabbim dualar yüzü suyu hurmetine melegimize şifa versin. Size kavuştursun. Kötü günler göstermesin ınş. Allah yardımcınız olsun güç kuvvet versin 💜🤲 bizide haberdar et lütfen, aklımız küçük melegimizde🙏
Geceden beri anne baba hastane kapısında beklediler 112 hala hastane bulamamış cerrah gözetimi altında yoğum bakımda hala çocuk Dr demiş hem peginden hemde burnuna takılan n e g den sıvı almaya başladık durumu için iyi diyemeyiz hala riski var elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz elleri ayakları buz kesmiş bebek bezi sarmışlar ellerine ayaklarına sıcak tutmaya çalışıyorlarmış yine 5er dakika anne baba görmüş şimdi evde de iki tane çocuğu var eve geliyorlar olaki başka hastaneden yada 112den haber gelirse geri gidecekler durum kötü de alsa karından sıvı almaya başladılar yaa az ama idrar da yapmış doktor eğer idrar verme devam ederse diyalize gerek kalmaz demiş bu şekilde beklemedeyiz Allah'ım kötü haber duymayı değilde iyi haber almayı nasip etsin çok zor gerçekten cumartesi gününden beri hastanede Sultangazi Haseki çapa ya sevk etti çapa kabul etmedi Beylikdüzüne şimdi ki hastaneye gitti ordan da hala başka hastane için sevk bekliyorlar 😟

Geceden beri anne baba hastane kapısında beklediler 112 hala hastane bulamamış cerrah gözetimi altında yoğum bakımda hala çocuk Dr demiş hem peginden hemde burnuna takılan n e g den sıvı almaya başladık durumu için iyi diyemeyiz hala riski var elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz elleri ayakları buz kesmiş bebek bezi sarmışlar ellerine ayaklarına sıcak tutmaya çalışıyorlarmış yine 5er dakika anne baba görmüş şimdi evde de iki tane çocuğu var eve geliyorlar olaki başka hastaneden yada 112den haber gelirse geri gidecekler durum kötü de alsa karından sıvı almaya başladılar yaa az ama idrar da yapmış doktor eğer idrar verme devam ederse diyalize gerek kalmaz demiş bu şekilde beklemedeyiz Allah'ım kötü haber duymayı değilde iyi haber almayı nasip etsin çok zor gerçekten cumartesi gününden beri hastanede Sultangazi Haseki çapa ya sevk etti çapa kabul etmedi Beylikdüzüne şimdi ki hastaneye gitti ordan da hala başka hastane için sevk bekliyorlar 😟
Ah kuzum allah yardımcınız olsun inş 🤲💜

Çoğu hastaneyi şikayette bulundum Rabbim kimseyi zorda bırakmasın gerçekten

😢😢😢😢 Allah'a havale ettik hastane sahiplerini

Mevlam razı olsun inşallah Dr düne göre iyi demiş ama hala hayati riski var yok diyemem demiş karnından sıvıyı almaya başlamışlar belki diyalize gerek kalmaz eğer sıvı alımı olursa demiş geceden beri hastanedeydi annesi babası şimdi eve gelicekler yarın tekrar geri Allah'ım yüzlerini güldürsün inşallah 🌹
Inşallah iyi olur ya 🙏

Ne
Inşallah iyi olur ya 🙏
Kadar acı rabbim 99 isminin yüzü suyu hürmetine şifa göndersin bende namaz kildim dua ettim ben her zaman dua ederim zaten rabbim tüm hastalara şafi ismiyle şifa gönder diye çok zor gerçekten aciniz bizimde acımiz benimde 2 kızım var rabbim tüm çocuklarımızı korusun insallah dua edelim insallah küçük kızımız iyi olur rabbimin izin kuvvetiyle insallah

Sahabeden Abdullah ibn Abbas (r.a.), Peygamberimiz (s.a.s.)’in şöyle buyurduğunu bildirmiştir:

“Kim eceli gelmemiş bir hastayı ziyaret eder de onun yanında

yedi defa; أَسْأَلُ الٰهّلَ الْعَظي۪مَ رَبَّ الْعَرْشِ الْعَظي۪مِ أَنْ يَشْفِيَكَ

Okunuşu:
“Es’elüllâhel-azîme, Rabbel-arşil-azîmi en yeşfiyeke.”

Anlamı: “Ulu Arş’ın Rabbi Yüce Allah’tan sana şifa vermesini isterim, derse, Yüce Allah ona mutlaka o hastalıktan şifa verir.” (Ebû Davud, Cenâiz, 12)

Çok geçmiş olsun. Bu duayı çokça okuyun. Bir de şifa ayetlerini dinletebilirseniz çok faydası olur inşaALLAH.

X