4 yaşında olan yeğenim için dua(70.000 Ya Şafi (c.c)) eder misiniz? 😟🤲🏻

Selam aleyküm ablalarım kardeşlerim
hepinize canı gönülden teşekkür ederim 70.000 Ya Şafiî tesbihimi tamamladık sizlerinde vesilesi ile
Annesini aradım (ondan habersiz yapmıştım tesbih konusunu) yatsı namazını daha kılmamış hemen aradım ve yaptığımı hatta bittiğini bitirdiğimizi söyledim "öyle dolmuş ki söylememle ağladı ve hepinizin kalbine diline sağlık Rabbim hepinizden razı olsun" dedi bende sizlere iletmek istedim
Sizler bir çırpıda benim duama vesile oldunuz ya güzel mevlam da sizi darda zorda sıkıntı da bırakmasın inşallah
Annesi' de şimdi namaz kılıp aminleyecek inşallah tekrardan hepinize tek tek teşekkür ederim

eğerki sizin de boynunuz bükülür duaya ihtiyacınız olursa benide etiketleyin bütün kalbimle elimden geleni yaparım

MEVLAM SİZLERDEN RAZI OLSUN 🌹🌹🌹🌹
son durumu nedir yeğeninizin

Selam aleyküm yeğenim 4 yaşında ve şuan yoğum bakım da hayati riski var nolur Allah rızası için sizlerden hem dua hemde zifikrime destek bekliyorum şifa niyetiyle Annesi Babası bitmiş durumda 70.000 e tamamlayıp dualatmak istiyorum Allah'ım anasına babasına bağışlasın inşallah 😢😢😢😢

#ebraralyabebekiçin🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Ra

2 3 gün bilgi veremedim ama seyir böyle devam etti...​

Az önce yeni bilgi geldi ve Ebrar Alya'yı ameliyata alacakları söylendi...​

Riski ameliyatla da ameliyatsız da devam ediyormuş😢😢😢

Şu yağmurlu havada sizlerden tekrardan dua istemeye geldim saat 5 5 buçuk gibi ameliyata alacaklar "Kevser suresi okuyup Ebrar Alya'ya dua edermisiniz" annesi babası şuan hastane kapısında çaresizce beklemekte 🥺🥺🥺

Yeğeninizden haber var mı Iron Butterfly Iron Butterfly
Evet ameliyat riskli geçti ama çıktı çok şükür şuanlık 48 saat gözetim altında kalacak hala riski var ama doktor çok dirençli hayata 4 elle sarılmış gibi dedi karnında pek olduğu için bağırsakları sıkışıp düğün haline gelip nerdeyse çürümeye doğru gitmiş ve enfeksiyona çevirmiş karın şişliği o yüzden gitmiyormuş çocuğun bağırsağın yarısı alındı Allah'ım güç versin inşallah Allah'ın izni ile eski haline gelecek zor olsada umudumuz oldu bizim 😇😇

Evet ameliyat riskli geçti ama çıktı çok şükür şuanlık 48 saat gözetim altında kalacak hala riski var ama doktor çok dirençli hayata 4 elle sarılmış gibi dedi karnında pek olduğu için bağırsakları sıkışıp düğün haline gelip nerdeyse çürümeye doğru gitmiş ve enfeksiyona çevirmiş karın şişliği o yüzden gitmiyormuş çocuğun bağırsağın yarısı alındı Allah'ım güç versin inşallah Allah'ın izni ile eski haline gelecek zor olsada umudumuz oldu bizim 😇😇
AMİN İNŞALLAH

Rabbim ailesine bağışlasın inşaAllah.🤲🏻🤲🏻 Tam rahatsızlığı neydi yavrucağın 😔 Rabbim tez zamanda şifa versin inşaAllah 🤲🏻🌷

Hala aynı doktorlar bilinci kapalı elleri ayakları soğuk makine ile isi veriyoruz dengede tutsun ısı ama sanırım çocuk bitkisel hayatta bize son dakikaya kadar demeyecekler 😢
1 haftaya yaklasmis yazali. Cok merak ettim durumu nasil. Kiyamam insaallah iyilesmistir 🤲

X