Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

uykum kaçtı sabah uyurum belkı.ıftardan once 76.3 cıktım ozgecıgım.76.1 dum salı bugun nıye ole oldum anlamadım.tuvalete cıkamadım.onu gectım orn bu aksam 2 lt su ıctım.tuvalete gıtmedım.nereye gıdıyor o kadar su.son dıyetısyene gıttıgımde vucudun 1 kg su tutmus dedı.neden tutuyorkı?asırı tuzluda yemem az bıle sayılır tuz oranım.ee o kadar suya sık sık gıtmem gerekır anlamadım.

lethem ısın acıgı bende kırılırım.o kadar ugrasmısım ama benım durumumda bırı olsa kızmam hepsınden yedım.benım kızdıgım kendı evınde yemek ayırır yemez sonra bana gelınce ne yapsam onu sevmem bunu yemem delırıyorum.1-2 ark var bole ee gorusuyoruzda mecburen.canım kılona gelınce haftaya daha ıyı verırsın ıns aynı azımle devam.moralını bozup koyverme sakın

ama öyle de olmaz tabi, o da sana gelnce ses çıkarmasa yese iyi olurmuş. misafir misafirliğini bilsin zemuszemus

devam edicem cnm ama bende de bağırsak sorunu var, bugün şişkinlik vardı hala var, anlamıyorum, sabah kayısı da yiyorum ama işe yaramıyo

off lethem napcam bu bagırsakları bılemedım.ne yesem ıcsem durdumu duruyor.bıde su problemım cıktı.yarın takımda bılen cıkar belkı cozumu.ben nete baktım bulamadım bırsey

tadı nasıldırkı bıde yan etkı yaparsa ıyı bı arastırmak lazım.ustune tadı kotuyse kendıne ezıyet etmıs olursun.tıksıntı gelıyor ınsana.ben ıcemedım ama ıcebılırsen 1 corba kasıgı zeytınyagı ıyı gelıyormus.

1 çorba kaşığı çok deilmi ya:S bunu 1 çay kaşığı demişti arkadaş,üstüne de bol su. bağırsakları çok çalıştırıomuş.. hatta ilk denediğiniz de evde olun diodu ne olur ne olmaz:) denemeyi istiom da şimdi yazlık yerdeyim, bişi çıkıo pat dışardayım, yada misafir bitmioo

perim ben de uyuyorum yavaştan.. en azından deneyeyim:)
iyi geceler sana öpüyorum canım opuyorumnanaktan

Günaydın herkeseeeee

Canımcım 10 gün önce sen 53,5 tin. Öyle yazmıştın. O kiloyu baz alırsak 1.5 kilo vermiş görünüyorsun ve bu gayet iyi.

Canım zaman zaman dengesizlikler olabiliyor üzme kendini. Eminim atacaksın o suyu ve kurtulacaksın kilolardan.

Son düzenleme:
4. TAKIM 170. ETAP

sebnemselayfurkan ( 67,5 ) Geri Dönmek Üzere Ayrıldı
uaydın( 75,0 )
İrem&Özge ( 72,5 )
meyvenull ( 62,5 )
NeKss ( 66,6 )
lightlife( 80,0 )
Pandomim ( 61,2 )
PrensesPeri ( 77,4 / 76,3 / 1,1 / %1,42 )
kilovermekistiyorum ( 65,3 )
lethem (53,5 / 52,0 / 1,5 / % 2,80 ) Yeni Üye

4. TAKIM TOPLAM KİLO 614,0

off 3-4 saatlik uykum var.asagıdada tretuvar(turkcemızın yenı guzıde kelımesi:) ) calısması var.guzelım kaldırımı sokup yenısını yapıyorlar 3 gundur.hertaraf hem toz oldu hemde aksama kadar ses lethem canım gec oldu ama tatlı ruyalar.baglanamadım.takıldı kaldı ıns.ozge canım ınşallah.ve ıns bu hafta bıraz cıtamız duzelır ve moralımızde duzelır

4. TAKIM 170. ETAP

uaydın( 75,0 )
İrem&Özge ( 72,5 )
meyvenull ( 62,5 )
NeKss ( 66,6 )
lightlife( 80,0 )
Pandomim ( 61,2 / 61,2 / )

Kızlar ben akşam iftardan önce tartılmayı unuttum =( Kilom aynı.

4. TAKIM 170. ETAP

uaydın( 75,0 )
İrem&Özge ( 72,5 )
meyvenull ( 62,5/62.5/0/%0.0 )
NeKss ( 66,6 )
lightlife( 80,0 )
Pandomim ( 61,2 / 61,2 / )

Canım gayet güzel verdin üzme kendini ve moraliniz bozma.

Günaydınlar bu arada.

Lethem ve PrensesPeri tebrik ederim.

Günaydın canım.

Zevcan günaydın.

Kızlar bende dün akşam annemde kaldığım için dün ve bu sabah tartılamadım. Ama Çarşamba günü 72,3 düm. Mecbur onu yazıyorum. Ama şu an daha az gibi hissediyorum 72 hatta 71 lerde bile olabilir. Akşama tartılıp size yazacağım.

Günaydın , şimdi ben kilomu geçen hafta direk yazmıştım herkes kendimi ekliyor listeye ?

Canım sen bugün ki kilonu söyle ben eklerim listeye.

4. TAKIM 170. ETAP

uaydın( 75,0 )
İrem&Özge ( 72,5 )
meyvenull ( 62,5 / 62,5 / 0 / %0.0 )
NeKss ( 66,6 )
lightlife( 80,0 )
Pandomim ( 61,2 / 61,2 / 0 % 0,0 )

günaydın kızlar dün yoktumm..
fena hastayım malesef benim lökositler iice düşmüş artık vücudumu hiç korumuyorlar direk şiddetli enfeksiyona yakalanıyorum 2 bine inmiş hastanedeydim 3 gündür düşmeyen ateşim vardı zaten 38.5 .
şimdi antibiyorik kullanıyorum günlerdir ilk defa böyle rahat uyandım her gece titriyorumdum soğuk terlemelerim hala devam ediyo inş oda gecer ..
dr ankaraya sevk etti beni ama gidemicem ..

pek falzla yazamazsan kusura bakma yın gercekten cok hastayımm benneyaptımki

Ben 64.500 bu sabah tartıldım toplam 800 gr gitmiş ama anlamadığım , geçen haftaya göre daha az yedim niye takıldım kaldım kaçak bile yapmadım bu hafta ???

Akşam yediklerim ( 2 küçük sarma -2 mücver -1 kaşık tavuk salatası -1kaşık ezme -1 kaşık haydari ) Meze tabağı yani ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…