Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

gecmiş olsun yasemin mesajlarda okudum oğluna kayın validen limonla kahvemi vermiş inanamadım acıkcası cocuk gece ondan durmamıs olabilir midesine yazık bebişim o daha cok kücük olmaz öyle seyler...
bence sen onu bu aksam al bi dr a ötür cünkü havalar cok sıcak sıcaklarsa elektrolit dengesi bozulabilir bu sıcaklarda isal cok tehlileki susuz kalırsa bünyesi serum falan allah korun..

Nilay benim nacizane fikrimi söyleyeyim mi nişanlı uzun kalmayın işler poka srıyor genelde :)))kaydirigubbakcemile Genelde oldu bittiye geldi mi daha iyi sanki

He işde bende öyle düşünüyorum...
Ama sevdiğime bunu anlatamıyorum:S
Ona kalsa yazın düğünümüz olcak aileler tanışınca söz olunca daha hızlı gelişiceğini düşünüyor sanırım.O zaman bekletmezler diyor...Kafam allak bullak.

Biliyorum da ablacım durumun farkındayım yani.
Çok acayip hırs yaptım ama allah affetsin bunun için ramazanın bitmesi lazım.
Susuzluk beni bitiriyor resmen.

Hepimiz için öyle canım Ramazan bitişi bir dönemin açılışı olacak vereliniortak

Allah beterinden korusun canım. Buna da şükür.

süper canım afiyet olsun. :lepi:

Canım gündüz yediklerinden dolayı ağlamıştır. Sağlık için blie olsa o kadarcık bebeğe kahve limon ağır gelmiştir. Gece rahatsız etmiştir de ondan ağlamıştır.

Benimde mangodan aldığım bir kotum var 5tl ye hemde hiç giyemedim , hedefim sonbaharda onu giymek :)) 38 beden ...

İşallah canım. kaydirigubbakcemile5

gunaydın kızlarr

:1hug:

Canımcım kasımda kardeşin gitmeden söz olursa eğer izne geldiğinde nişan olması lazım. Temelli geldiğinde de düğün. Yine bir kaos durumu yaşanır yani. İzne gelme tarihi uygun olmayabilir vs.
Ama söz nişan bir arada olması için şimdiden hazırlıklara başlanması da lazım. Kasım için düşünürsek yani. Yoksa olur neden olmasın.

Açık ve net. Kesinlikle gitme atamanı bekle ceren ve bebekleri erteleme derim.

dogru soluyosun tatlım ya atanamazsam dıyorum ama bu puana atanamazsam yuhhh derım ınsallah hayırlısı olur tatlımm

Atanamazsan da işsiz değilsin ki şekerim. Boşver Polonyayı falan. Hiçbirşey bebekleri ertelemeye sebep olamaz hemde bu kdr istersen.
Belki de bir hafta sonra güzel haber gelir hem. :) Hadi işallah.

Kasımda söz izne geldiğinde nişan temelli geldiğinde düğün.
Böyle düşününce mantıklı geliyor evet.Ama uzun bir dönem ve sevdiğimin aklındaki düşünce söz erken olursa ki o yüzden nişanıda bir arada istiyor düğün erken olur.Normalde bayanlar heveslidir dimi bizde tam tersi.Ne yapıcam hiç bilmiyorum:S

aman aman aman neler duyuyorumm...
bebişlermi gelicekmiş ... :CüvCüv:
yinede erken sevinmemek lazımm 1 hafta daha bekle bakalım sırnaşık şey

Atanamazsan da işsiz değilsin ki şekerim. Boşver Polonyayı falan. Hiçbirşey bebekleri ertelemeye sebep olamaz hemde bu kdr istersen.
Belki de bir hafta sonra güzel haber gelir hem. :) Hadi işallah.

insallah canımm butun haberlerı ıletırım sızlere tatlıslarım ben kactım fıstıklar kendınıze ıı bakın
caglayan gelırsee selamımı solersınızzzopuyorumnanaktan

nilaycım biz kesinlikle ayrı düşünüyoruz çünkü uzak yerlerdeler aileler daha birbirlerini tanımadan herkese gösteriş yapmak milleti toplamak istemiyoruz acıkcası söz 2 ay sonra nişan yaklasık 3 ay sonrada düğün..
yani ocakta sözlenicez isteme faslı aile tanısması falan mart gibi nişan olur haziran sonuda düğün allahın izniyle..
senin durum kardeşine bağlı olduğundan cok karısık tatlım yaa bence izinlerine göre ayarla cocuğun herkesin gönlü olmus olur..
düşünsene dağıtım izninde söz sonra 10 günlük izne gelir nisan sonuna doğru bi 10 gün daha gelir düğün yeterde artar bile hem kardeşin görür hem senin ve ailenin içi rahat olmus olur.

bizdede tam tersi her gece kavga edioz annemle konusmak istiyor telefonda olmaz diyorum annem hiç sıcak bakmaz ortada resmi bişi yokkken bu duruma annemle aramı bozucan diyorum yok anlamıyo napıcam bilmiyorum sastım kaldımm mafoldumben

Canım ya o kadar karmaşık ki.
Şimdi kardeşimin nereye gidiceği belli değil ne olarak görev yapacağı belli değil.
Bazı durumlarda dağıtım iznine gelinmiyor mesela.Ya gelemesse?
Ay valla düşündükçe ruhum daralıyor ne yapacağımı şaşırdım
Seninki çok güzel zamanlama olarak önünüzde engel yok ne güzel

Valla gülsem mi ağlasam mı bende bilmiyorum artık...

evet tatlım bizimki gayet ii olucak ama babam ne dicek duruma bilmiyorum annem kesinlikle izmit dısı damat istemiyo.. bakalım hakkımızda hayırlısı olsun tatlımm..

evet tatlım bizimki gayet ii olucak ama babam ne dicek duruma bilmiyorum annem kesinlikle izmit dısı damat istemiyo.. bakalım hakkımızda hayırlısı olsun tatlımm..

Valla zor bu işler onu anladım.
Çevrede konuşup yorum yapması kolayda işin içine girince herşey değişiyor.[/B
]

CEREN puanın cok guzel masallah.ıns yerlesırsın.ama burasıTurkıye.o yuzden farklı dusunuyorum belkı ama bence polonyayı degerlendırmelısın.NILAY 3 yıl nısanlı kaldım.aynı sızdekı gıbı esım hadı hadı dedı kıramadım nısanlandık.hersey guzel olsun dıye baslanılıyor ama 2 farklı aıle.beklentıler farklı arada sıkısıp kalıyorsun.bugun gerıye donebılsem kesınlıkle hayır derdım.meyvenull gıbı 6 ayda hepsını hallederdım.

Bence sen izine göre plan yapma. Bir bakmışsın izinler iptal derler mahfolursunuz. Siz gitmeden söz nişan yapın gelince de düğün en iyisi bu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…