Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

nilaycım sıkma canını bende izmite gittiğimde pantolon aldım üstelik 38 beden herkes alırken dar oldu giyilmez o falan dedi ama kumasın esneme payını hiç heaba katmadılar şimdi cok güzel oluyo bence senin kide öyle olucak gönül rahatlığıyla giyiceksinn...

Yok tatlım esniyor zaten ben içinde çok rahatım.
Hatta bel kısmı her zamanki gibi büyük bile.
Dar paça gidiyor ya vucut hatlarımı belli ediyor o yüzden istemiyorlar...

Yok tatlım esniyor zaten ben içinde çok rahatım.
Hatta bel kısmı her zamanki gibi büyük bile.
Dar paça gidiyor ya vucut hatlarımı belli ediyor o yüzden istemiyorlar...

aman boşver sen onları giy gitsin hiç moralinide bozma nasılsa zayıflıcaz bizde diğmi ama ozamn görsünler bizi :teytey:

İsteme,söz,nişan yazılarını okuyordum bende...

Sizce söz nişan bir arada mı olmalı?Sevdiğim geçen gün bunu sordu.
Hayatım söz ve nişanı bir arada mı yapalım ayrı mı dedi?
Bende düşündüm ayrı olsun dedim.Nişan daha abartılı olur gibi geliyor.
Söz aile arasında olur sanırım.Kasıma karar kıldık da benim mideme kramplar giriyor düşündükçe
düğün için kardeşimin askerden gelmesini beklicez ya acaba diyorum çok mu uzun 15 ay beklesek mi?Sürekli gel gitler yaşıyorum çaktırmamaya çalışıyorum ama korkuyorum sorun çıkıcak diye.Zayıflamamda lazım zaten...Oy oyy dertliyim kederliyim valla.

oruç cok kötü yapıyo beni ama öyle böyle tutmaya calısıyorum...
bebişlerden haber yokmu daha cok beklettiler.. sırnaşık şey

kafamız karısık tatlım polonyaya gıdıp 3 ay kalma ıhtımalım var canım ayrıca kpssden 96 aldım ıkı aradayız bu aralar ısı bırakıp kpssyle atamamı beklesem yoksa burda calısmaya devam edıp polonyayamı gıtsem bılemıyorumçpolonyaya gıdersem bebekler bıraz ertelenmıs olacak hıc bır fıkrımız yok yanıı ıkı arada bı derede kaldık acıkcası canım bilmiyorumkismile

Umarım senin için hangisi hayırlısıysa o olur canım...:1hug:Bebişleri bekliyoruz ama geleceğinde önemli..

ayyy cok sevindim ne güzel yüksek bi puan almıssın ne polonyasıymıs yaa boşver ataman olucak hayatının sonuna kadar iş derdin olmıcak öyle rahat olucaksınki kimse basında sana emir vermicek ..
atama gibisi devlet memuru gibisi varmıı..
bence öyle yap polonyaya gitsen sana ne artısı olucak ki hem sadece maddi esinden ayrı ayrı 90 gün belkide daha fazlaa ben düşünmezdim acıkcası..
hakkında hayırlısı olsun tatlımm
..

Zevcan tatlım çok iyi gidiyordum ama oğlanın rahatsızlığı ve hafta sonu benim isal olmam çok halsiz düşürdü beni bu hafta hedefim kilo almamak yani (

Nilay benim nacizane fikrimi söyleyeyim mi nişanlı uzun kalmayın işler poka srıyor genelde :)))kaydirigubbakcemile Genelde oldu bittiye geldi mi daha iyi sanki

saol tatlımmm devlet memurluguu daha ıyı bencede canımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…