Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Annemde her zaman diyorki beni anne olunca daha iyi anlıcaksın...
Hak veriyorum annem içinde zor...Hani düşünüyorum ben annem kadar sabırlı olamazdım sanırım...Beni düşündüğünü ve içinde kötülük olmadığını biliyorum ama insan işde bencil olabiliyor...Yada mantığını kaybedip sadece kalbini dinlemek istiyor...

Süper o zmn canım çünkü ben o dönemde annemi hiç anlamazdım. Gerçi sen avantajlısın en azından annenle konuşabiliyor olman bile yeter. Biz hiç konuşamazdık ve kavga ederdik.
Şükretmelisin cnm haline.

Evet ablacım o konuda çok şanslıyım.
Hani kızsada etsede dinliyor...
Açıklamak için erkendi ama mecbur kaldım.
Çünkü zorlu bir süreçde olsa anca kabullenicek...
Artık bakalım hayırlısını diliyorum.

Çok iyi yapmışsın kuzucum. Bilmesi en iyisi. Benim annemde en başından beri biliyordu ama gel gör ki istemiyordu işte. Hiç tanımadan etmeden kötü olduğu kanısına varmıştı. Şimdi damadı benden değerli

Annem daha ılımlı sanki...
Ciddi bir adım atmaya karşı olsada çok nadirde olsa damadım o benim oğlum.
İnşallah işi dilediği gibi olur gibi cümlelerde kurmuyor değil.
Bakalım artık hayırlısı diyorum.Çokda üzerine gitmicem bu konuda...
Ekim sonuna kadar bekliyelim bakalım ne olcak?

Ekim sonu geç cnm bayramdan sonra konuş bu konuyla ilgili ki Kasıma kdr hazırlıklar yapılsın. Ekim sonunu beklersen erteler hazırlanamam der.

Ekim sonu geç cnm bayramdan sonra konuş bu konuyla ilgili ki Kasıma kdr hazırlıklar yapılsın. Ekim sonunu beklersen erteler hazırlanamam der.

Çok haklısın ablacım...
Kesin erteler kesin...
Aslında kardeşimin acemi birliğini bitirip döndüğü zaman daha mı uygun olur acaba diye düşünmüyor değilim.Ama sevdiğime söylemiyorum...Şimdilik iş konusunu sorun olarak düşünsün...

Çiçekkkk maşallahh canım. Aynı böyle bir pozu var İremin anne karnında.
Nasıldı ikili test. sorun çıkmamıştır umarım.

Saol tatlım 10 gün sonra alıcakmışız canım sonucu hemen vermiyorlarmış.
Koca bebiş olmuş bağdaş kurmuş bir eliylede ense keyfi yapıyormuş dr.gösterince inanamadım.Hele o pıtpıtları dinlemek muhteşem bir duygu

Çiçek maşallah cnm aman iyi olsunda.
10 gün sonra da iyi çıkacak sonuçlar işallah.

Ben çıkıyorum kızlar iyi akşamlar.

Çağlayan Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah...
Hayatın mucizesi...

Saol canım amin inş.Evet içimde bir mucizeye allahım can verdi bende onu dünyaya getireceğim inş.

Sende nicikine kavuşursun inş.bir anönce kadınlar kulubü bir çare bulamıyormu sorununa

Bugünkü menüm :1rolleyes: Su ve kusana kadar haşlanmış patates sempatiksalakcinni delikafadulden

Teyzeleri biz geldik hazırmısınız işte minişim

Ayy nasılda büyümüş...
Hiç bu kadar belirgin olmasını beklemiyordum.
Ben yerim onu yaaa keyifde yaparmış...
Umarım testin sonucu güzel olur canım.
Resmide paylaştığın için teşekkür ederim.
Merakla bekliyordum...:1hug:

Arkadaşlar bu verilen kilo hesabını nasılhesaplayıp yazıyoruz anlatabilir misiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…