4 kere düşük yaptım muğla bodrum ve çevresinden güvenilir bir doktora ihtiyacım var

Dilara 9515

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2024
5
0
32
Merhabalar ben 32 yaşındayım 4 kez düşük yaşadım hepsi 6/ 7 haftalık Muğla eğitim araştırma hastanesine gidiyorum düşüklerden sonra her şeye baktılar hiç bir problem çıkmadı yani düşük yapmama bir neden bulamadılar onun için yardımınıza ihtiyacım var Muğla Bodrum ve çevresinden bilgili doktora ihtiyacım var özelde olur fark etmez. Lütfen yardımcı olun

Herşeye bakıldı dediğiniz nedir? Rahim filmi çektirdiniz mi mesela? Yada genetik testler yapıldı mı? Eşiniz için detaylı testler yapıldı mi?

Evet eşim detaylı testleri yapıldı genetik testler yapıldı romatoloji sonra hematolojiye gittik genetik hem benim hem eşimin bakıldı

Evet eşim detaylı testleri yapıldı genetik testler yapıldı romatoloji sonra hematolojiye gittik genetik hem benim hem eşimin bakıldı
Rahim filminde nasıl bir sonuç çıktı? 4 düşük az değil, buna neden olan şey rahim anomalisi olabilir.

Geçmiş olsun canım bende 3 kere yaşadım ama ufak tefek çok şey çıktı bende rahim darlık enfeksiyon kilo şeker felan

Selam canim benimde 3 dusuk + 1 dis gebelik var
Kan pihtilasma testi yaptirdim uc genim heterozigot cikti ama drlr igneye gerek yk dediler hep ama bidaha kalirsam kesinlikle kullanacagim sizde baktirin bunlara
İkinci olarak yeni bir dr a gittim hamile kaldigimdan itibaren serum tedavisi uygulayacakmis bagisiklik icin bunu bir arastirin derim fayda goren varmis
Bunlar olurda yine dusuk olursa genetikli tup bebek tek care dedi.

B
Selamlar çok geçmiş olsun. Ben yakında memlekete gittim orada güvendiğim bir doktor vardı o bazı testler istedi FIBRINOGEN çok yüksek çıktı. Hamile kaldığında hemen gelmen lazım kan sulandırıcı iğne yapacağız sürekli kontrol altına olman lazım dedi. Ama buradaki doktorlar öyle bir şey yok sadece asperin alsan yeterli olacaktır diye söylüyorlar

Merhaba, ben tüp bebek yöntemiyle gebe kaldım. 34. Haftaya geldim. Muğla merkezde yaşıyorum ama tüp bebek İzmir’de yapıldı. Ben baştan beri doktorum Rüya Çinkılıç’a gidiyorum muayenehaneye. Özel düşünürseniz öneririm. Yumurta toplama, transfer ve sonra riskli geçen gebeliğimde baştan beri kendisiyle ilerledim ve çok memnunum. Çok ilgili, dikkatli ve pozitif biri kendisi.

Aleyküm selam sagolun.Banada gerek yok dediler en son gittigim dr bazi testler istedi onlari yaptirdim orda da gerek olmadigi cikmis. Bilemiorum kafam karisik
Simdiki drum hamile kaldigim gbi serum tedavisi tavsiye etti. Dusukler icin uygulanan bir tedaviymis eger o da olmassa genetikli tüp dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…