4. Haftalık kese görüntüsü

sabana

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2023
39
13
Kızlar ben reglden 4 gün önce evde gebelik test yaptırdım pozitif çıktı sonra dayanamayım reglim 2 gün geciktikten sonra kadın doktoruna gittim ve keseyi görebildik ama doktor dedi ki acele etme git 2 hafta sonra gel ki keseyi daha net görebilelim. Ama nedense çok korkuyorum sizce bu ultrason görüntüsü 4. Hafta için normal mı? Kesenin boyutu haftasına göre mi?

o haftada kese falan görmesi zor gibi ama beta hcg kaç çıktı da dr kese gördü birde bu ultrason karından mı vajinal mi

Benimde aynı şekilde adete beş gün vardı oğrendım şuna 4gun geçti bugün gittim muane oldum ultrason da doktor dedi küçük bir kese görüyorum yarın için kan testi idrar falan istedi fotoyu atıcam

Eklentiler

• 505DA5AD-1FE8-41A6-8DB8-5230F4DEEF8F.jpeg
    87,7 KB · Görüntüleme: 1.626
  • 6026D4CF-65FA-4EED-90EB-5DECFC7BD806.jpeg
    117,5 KB · Görüntüleme: 2.202
Benimde aynı şekilde adete beş gün vardı oğrendım şuna 4gun geçti bugün gittim muane oldum ultrason da doktor dedi küçük bir kese görüyorum yarın için kan testi idrar falan istedi fotoyu atıcam
Hadi hayırlısı haberdar et bizi de

4. haftada çok belli olmuyor doktor bana dedi 10 gün sonra gel tekrar bakalım ama büyük ihtimalle kese oluşmaya başlamış . Seninki de böyle canım.

Doktor o kan testini yapmanı tavsiye etmiyorum dedi çünkü hamile kadınlarda stres oluşturuyor.keseyi görmek benim için yeterli dedi
Bence de doğru demiş bak bana
1. kan 36
2 .kan 74
3 .kan 141
4 .kan 259.5
cuma tekrar verilecek doktor düzenli artış varmı yok 2.de 3 de baktirip duruyor

Bence de doğru demiş bak bana
1. kan 36
2 .kan 74
3 .kan 141
4 .kan 259.5
cuma tekrar verilecek doktor düzenli artış varmı yok 2.de 3 de baktirip duruyor
Bence sen de onlara hiç bakma
Ultrasondan zaten herşey belli olacak sadece doktorun dediklerini dinle yeter canım

Çok zaman geçmiş ama
durumunuz nedir

Benimde aynı şekilde adete beş gün vardı oğrendım şuna 4gun geçti bugün gittim muane oldum ultrason da doktor dedi küçük bir kese görüyorum yarın için kan testi idrar falan istedi fotoyu atıcb

Kizlar benim de öyle haftaya gel keseye bakalım iki hafta sonra da kalp atışı dedi sizce normal demi derdi doktor illaki birşey olsa bebek var dedi bana

Şu an benim de aynı böyle son durumunuz nedir acaba

Merhaba 6+2 yiz. Bugün keseyi gördük gayet iyi büyümüş kesen dedi ama o an heyecandan aklıma gelmedi soramadım bebeği görüyor muyuz diye 2 hafta sonra kalp atışını duymaya gel dedi 6 haftalıkken bebeğin görünmesi gerekmez mi?

1 yıl geçti dış gebelik oldu 2. Gün De bir veriyirdum şimdilik bir şey yok tedavi bıraktım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…