4 gün var ederime hamile miyim

nurbanu95qqq

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2024
5
0
25
Kızlar 3 yıldır evliyim ve henüz hamile kalmadım. Bu ay yumurtlama günlerini değerlendirdik ve yaklaşık bir haftadan fazla bir süredir kasık ağrım var ve ara sıra damar pıt pıt atıyormuş gibi hissediyorum ilk başta açık yeşil akıntım vardı enfeksiyon dedim sonra beyaz süt kesiği akıntı gördüm sonra sadece şeffaf sümüksü görmeye başladım ve iki gündür de akıntım yok adetime yaklaşık 3 4 gün var çok merak ediyorum fikirlerinizi almak istiyorum 🥺🥺🥺🥺🥺🥺

Kızlar 3 yıldır evliyim ve henüz hamile kalmadım. Bu ay yumurtlama günlerini değerlendirdik ve yaklaşık bir haftadan fazla bir süredir kasık ağrım var ve ara sıra damar pıt pıt atıyormuş gibi hissediyorum ilk başta açık yeşil akıntım vardı enfeksiyon dedim sonra beyaz süt kesiği akıntı gördüm sonra sadece şeffaf sümüksü görmeye başladım ve iki gündür de akıntım yok adetime yaklaşık 3 4 gün var çok merak ediyorum fikirlerinizi almak istiyorum 🥺🥺🥺🥺🥺🥺
Adet gecikirse test yapın başka türlü kimse bilemez bunu☺️

Biliyorum :KK43: işte insan umutlanıyor güzel şeyler duymak istiyor sanırım :KK43:( hiç hamilelik yaşamadım tecrübem olmadı belirtiler hakkında falan belki aynı şeyleri yaşamış birileri de vardır dedim hakkımızda hayırlısı olsun 🌸

canım süt kesiği akıntı mantar olabilir, dikkat et. inşallah bebeğin seninledir

X