Vücut Kremleri %4 expigment

Vücut kremleri, losyonlar

summerloove

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2014
1
0
Merhaba arkadaslar benim koltuk altlarimda koyuluklar var ve ben bundan cok rahatsiz oluyorum internette bi cok sitede arastirdim bi sitese % 4 expigment adli bi krem gordum lekelere koyuluklara iyi geliyomus falan filan diye sizlerden kullanan var mi varsa ise yariyomu nasil kullanmaliyim ?

Kilomdan dolayı kasıklarımda kararmalar vardı artık bikini giydiğimde rahatsız olmaya başladım bu ilacı kullanıyorum iki haftadır tamamen geçti diyemem ama baya bi renk açıldı hala devam:KK54: ediyorum cok güzel ise yarıyo diyebilirim

Süreklimi kullanılıyor bu krem? Bende almıştım ama yüzümdeki lekeleri gidermek istediğimden anca kışa doğru yaparım diyordum. Güneşe çıkma felan denildi bana. Arkadaşım başka bir, aynı madde içeren bi krem kullandı, tüm cildini soydu altından saf ve temiz cildi ortaya çıktı ve bir daha kullanmadı. Başka topiklerde "devamlı kullanıyorum" diye okuyunca şaşırdım. Bende bir kere kullanıp cildimi yenileyip biteceğini sanıyordum.

Süreklimi kullanılıyor bu krem? Bende almıştım ama yüzümdeki lekeleri gidermek istediğimden anca kışa doğru yaparım diyordum. Güneşe çıkma felan denildi bana. Arkadaşım başka bir, aynı madde içeren bi krem kullandı, tüm cildini soydu altından saf ve temiz cildi ortaya çıktı ve bir daha kullanmadı. Başka topiklerde "devamlı kullanıyorum" diye okuyunca şaşırdım. Bende bir kere kullanıp cildimi yenileyip biteceğini sanıyordum.
2 ay tedavi süresi var
2 ayın sonunda renk açılması olmazsa bırakılması gerekiyor.

Merak edipte sonra arkadaşlar bilgilenebilir diye yazıyorum.

Bir ay oldu başlayalı. Ilk hafta günde iki kere tüm yüzüme sürüyordum, malum tüm lekelerden kurtulmak için ama asıl sorunum 4 sene önce hamileyken oluşan anlımın sağ kısmı harita gibi olmasıydı. Bir hafta sonra felaket derim soyulmaya başladı ama öyle çok kızarmadım sadece biraz güneşte fazla kalmış gibi. Soyulurken kremi devam kullanmam ama cildimi yanık gibimi desem yani buruşuk gibi oldu bu yüzden korktum bir hafta gibi hiç kullanmadım. Derimin soyulması yanık gibi lekelerin kaybolmasından sonra sanki lekelerim açıldı gibi geldi. Yine kullanmaya başladım ama sadece bu sefer anlıma ve gümde bir kere. Bazı günler hiç sürmedim. Her gece güzelce keseledikten sonra kremi sürüp yattım. Sabah yeniden keseleyip güneş kremi sürdüm. Ve bugün bırakmayı düşündüm, 4 seni beni sinir eden lekemden kurtuldum. Resimlerimi yüklemek istiyorum. Önceki resmim biraz soluk çıktı asıl lekem çok daha belirgindi. Umarım böylelikle
Screenshot_2014-10-13-20-30-16.png
Screenshot_2014-10-13-20-30-01-1.png
yardımcı olabilirim burada okuyup bilgi edinmek isteyenlere.

Bir ay oldu başlayalı. Ilk hafta günde iki kere tüm yüzüme sürüyordum, malum tüm lekelerden kurtulmak için ama asıl sorunum 4 sene önce hamileyken oluşan anlımın sağ kısmı harita gibi olmasıydı. Bir hafta sonra felaket derim soyulmaya başladı ama öyle çok kızarmadım sadece biraz güneşte fazla kalmış gibi. Soyulurken kremi devam kullanmam ama cildimi yanık gibimi desem yani buruşuk gibi oldu bu yüzden korktum bir hafta gibi hiç kullanmadım. Derimin soyulması yanık gibi lekelerin kaybolmasından sonra sanki lekelerim açıldı gibi geldi. Yine kullanmaya başladım ama sadece bu sefer anlıma ve gümde bir kere. Bazı günler hiç sürmedim. Her gece güzelce keseledikten sonra kremi sürüp yattım. Sabah yeniden keseleyip güneş kremi sürdüm. Ve bugün bırakmayı düşündüm, 4 seni beni sinir eden lekemden kurtuldum. Resimlerimi yüklemek istiyorum. Önceki resmim biraz soluk çıktı asıl lekem çok daha belirgindi. Umarım böylelikleEki Görüntüle 1268726 Eki Görüntüle 1268725 yardımcı olabilirim burada okuyup bilgi edinmek isteyenlere.

merhaba benim de 3 senelik lekelerim var bu kremi denemek istiyorum kullananların bazları lekeler geri geliyor diyorlar sizde öyle bir durum oldu mu acaba ? bir daha geri geldimi lekeleriniz ? yardımcı olursanız sevinirim

Bir ay oldu başlayalı. Ilk hafta günde iki kere tüm yüzüme sürüyordum, malum tüm lekelerden kurtulmak için ama asıl sorunum 4 sene önce hamileyken oluşan anlımın sağ kısmı harita gibi olmasıydı. Bir hafta sonra felaket derim soyulmaya başladı ama öyle çok kızarmadım sadece biraz güneşte fazla kalmış gibi. Soyulurken kremi devam kullanmam ama cildimi yanık gibimi desem yani buruşuk gibi oldu bu yüzden korktum bir hafta gibi hiç kullanmadım. Derimin soyulması yanık gibi lekelerin kaybolmasından sonra sanki lekelerim açıldı gibi geldi. Yine kullanmaya başladım ama sadece bu sefer anlıma ve gümde bir kere. Bazı günler hiç sürmedim. Her gece güzelce keseledikten sonra kremi sürüp yattım. Sabah yeniden keseleyip güneş kremi sürdüm. Ve bugün bırakmayı düşündüm, 4 seni beni sinir eden lekemden kurtuldum. Resimlerimi yüklemek istiyorum. Önceki resmim biraz soluk çıktı asıl lekem çok daha belirgindi. Umarım böylelikleEki Görüntüle 1268726 Eki Görüntüle 1268725 yardımcı olabilirim burada okuyup bilgi edinmek isteyenlere.
Merhaba benim de bu sekilde kahverengi leke yapti krem sizce gecer mi cok canim sıkıldı :KK43:(

Eklentiler

• 20170408_140538-1.jpg
    20170408_140538-1.jpg
    139,9 KB · Görüntüleme: 149
Merhaba arkadaslar benim koltuk altlarimda koyuluklar var ve ben bundan cok rahatsiz oluyorum internette bi cok sitede arastirdim bi sitese % 4 expigment adli bi krem gordum lekelere koyuluklara iyi geliyomus falan filan diye sizlerden kullanan var mi varsa ise yariyomu nasil kullanmaliyim ?
Bnde aynı sorunu yaşıyorum çözüm bulursan haber verirmisin, Bn şimdi salkom beyazlatıcı ve madecosol kullanıyorum henüz sonuç yok

bu krem ölü deriyi ciltten atar gibi lekeyi açıyo yani maalesef derinin altındaki inatçı ve koyu lekeye bir çözüm sağlamıyo. vücut lekelerine iyi gelen isis pharmanın bodytone diye bir ürününü öneririm. birde biodermanın leke açıcı yıkama jelinide kullanırsanız daha hızlı sonuç alırsınız.

X