4 emzik denedim almıyor emzik kullananlar nasıl kabul ettirdiniz?

Bence bu çocuktan çocuğa değişiyor. 2.ay aşıya gittiğimizde benim kızla aynı gün soğan bir bebek 50.gun almış benimki 60.gun almadı.

Doktorlar susturucu diyor asla önermiyor ama benim kullanma isteme sebebim aşı oluyorlar ya yazık canı acıyor beni emzik ediyor hep uyurken ayrıca o zaman kullansa yeter bana 😊
Aslında emzik tıbben de önerilir. Doktorlar arası görüş farklılığı olsa da, ani bebek ölümü sendromundan(Allah esirgesin hepsini tabii ki) koruduğu kanıtlandığı için öneren hekimler de çok fazla .

Selam kızlar,

Sorum şu emziğe nasıl alıştırdınız? 2 ay 8 günlük bebeğim var hiç emzik kullanımı düşünmemiştim ama beni emzik yaptı çok emiyor uykuya dalamıyor ama bu defada kusuyor ağzından burnundan çok korkuyorum o zamanlar.

Emzik ver dediler Philips avent soft serisini denedim 2 tane almadı, damaklı wee baby denedim şeffaf seri varya bilirsiniz almadı, sonra biri dedi ki ağzı küçük olabilir 0-3 ay emzik al.
E Bebek’e gittim öyle emzik yok dedi aradım tarafım wee baby nin memesi daha küçük bir emziğini buldum cool bir şey yazıyordu adini unuttum meme kısmı küçük onu aldım ama emmiyor ne yapacağım ben?
Şaka gibisin şart mı emzik?

Şaka gibisin şart mı emzik?
İlk sorum size ne?
İkinci sorum konunun içeriğini okudunuz mu neden vereyim diye yazdığımı anladınız mı?
Okuduğunuzu anlamadığınızı gördüğüm için açıklama yapayım normalde asla emzik vermek istemiyorum çene yapısı bozulur diyorlar çünkü ama çocuk beni emzik yaptı meme uclarim hep yara bari gece uyurken uykuya dalarken vereyim çocuk rahat dalsın tek bakıyorum çünkü bende çok yoruluyorum hayat kalitem düşüyor çocuğum için en azından bende uyumaya ihtiyaç duyuyorum. Eleştiriniz için içiniz rahat etti mi çok bilmiş hanımefendi

Merhaba benım bebegım de aynıydı belli başlı birkaç emzik denedım öğürdü hepsınde de hatta bırısınde kusmuştu ,agzına tutmayla bıle … Olmuyorsa zorlamanın anlamı yok dedim ve emziksiz büyüttüm emzik almayışı sizi korkutmasın her bebek emzik kullanacak diye bir kural yok sağlığı yerinde olsun gerisi önemli değil 🌸
Merhaba bebeginizi nasil uyutuyorsunuz benimki de emzik tutmuyor ve emerek uyutuyorum, her kalkışinda tekar meme istiyor ve gunduz cok az uyuyor memeden kopardiktan 5 dk sonra uyaniyor tum gunum uyutmaya calismakla geciyor siz nasil uyutuyorsunuz acaba, tesekkur ederim

2 ay 8 günlük. Tam 2 aylıkken denemeye başladım almadı
.
2 ay aşısına gidince orda bir anne ile karşılaştım yeni verdim bende dedi anlamadım ki
Bende bebeklerim 40 çıkınca verdim tuttular bence tutmayan bebek tutmuyor bebekle alakalı birşey yinede denemeye devam edin silikon ağzına almak istemiyor bazı bebekler

Merhaba bebeginizi nasil uyutuyorsunuz benimki de emzik tutmuyor ve emerek uyutuyorum, her kalkışinda tekar meme istiyor ve gunduz cok az uyuyor memeden kopardiktan 5 dk sonra uyaniyor tum gunum uyutmaya calismakla geciyor siz nasil uyutuyorsunuz acaba, tesekkur ederim
Merhabalar acıkcası benım bebegım 6-7 ay cıvarı emdı daha da emzıremedım bır anda soğudu ne yaptıysam olmadı😢 emzıksız uyutmak evet ezıyet besıgınde sallayarak uyutuyordum uzun suruyor ama

Fiyatı da hayli pahalıymış bugün vardı kauçuk ama bilemediğim için almadım deneyeyim onu da madem
Benim oğlumda 4. Ayında bibsi kabul etti. Hatta çok sevdi. Ama bibs inanılmaz damak yapısını bozan bir emzik onu belirteyim. 9 aylıkken dişleri öyle yamulmuştu ki doktor bir an önce bıraktır dedi. 13 aylıkken zar zor bıraktırmıştım. Sonra düzeldi dişleri tabii.