4 aylık doğum yapıcam

gerçekten öyle olur mu yani. Allahım bana güç ver o diye o kadar yalvardım ki.
Evet canım kendini rahatlat. Olup bitecek ve eşinle evine döneceksin. Bir süre sonra yine hamile kalacaksın, ve sağlıkla kucağına alacaksın inşallah. Bebek çok küçük zaten bir iki nefeste gidecek. Manevi olarak acısı kalacaktır ama insan unutmazsa yaşayamaz.

Ben 17 haftalik kaybettim. Malesef kesesi delinmişdi bebeklerimden birinin ekfeksiyon kapti. Ben de dusukden bir hafta once serklaj yapilmişdi yani dikjş vardi. Benim çok aci çekme nedenim bedenimin tamamen enfeksiyon kapmasj. Ve dikiş olduğu için bedenim çocuğu disari atmak istiyordu ve çikamiyordu. Ilaçsiz bile bama güç geliyordiu. Dikisler sokuldukden sonra 10 dakika sonra dogdular meleklerim. Biri ölmuşdu zaten diyeri de dogar dogmaz öldu. Eğer yaşama ihtimali varsa bence bebeyinin kaderine dokunma derim. Belki artik hersey bitmişdir. Ama birak Allah alacaği zaman alsin

dünkü ilaçtan sonra artık adet gibi kanım gelmeye başlamış. doktor normaldir dedi
ama ben yine de korku içindeyim

dünkü ilaçtan sonra artık adet gibi kanım gelmeye başlamış. doktor normaldir dedi
ama ben yine de korku içindeyim
Acınızı içimde hissettim Allah en kısa sürede sizi hafifletir ve sağlıklı bir bebek gönderir inşallah Kayıpların acısı geçmiyor ama inşallah bundan sonra yüzünüz güler

Öncelikle allah yardimcin olsun. Cok zor bir süreç. Bende Şubat'ta 21+6 da kizimi erken dogumla kaybettim. Dogana kadar yasiyodu ama dogunca cigerleri gelisemedigi icin öldü. Otopsi temiz cikti, bana hic bir nedeb soylemediler.sadece olabiliyo boyle seyler dendi. Normal doğum yaptim kendi sancim vardi zateb suni sanci verilmedi. Gece 10 da hafif kanamayla gittim gece 3-4 gibi dogum yaptım 5 te kurtaja alindim parca kalmis. Bunlarin hepsi cok zordu ama bana en cok zor gelen gözümü actigimda odadaki bebek yatağının boş olmasi ve tum odalardan bebek sesi gelmesiydi. Tabi bide dogum yaparken tek olman ve eli boş eve donmen. 96 gün gecti. Herkes atlatti diye bakiyo ama o bir gün geçmiyor. Artik geri gelmiycek.hayirlisi böyleymis diyorum. Tekrar hamile olmak ve saglikla kucagima almak istiyorum sanki o zaman biraz olsun aliscam gibi hissediyorum. Zor hemde cok zor süreçler. Dua et Allah herseyin hayirlisini versin.Daha kötüsü de olabilirdi diyelim hep. Rabbim yardimcin olsun. İmtihanını kolaylastirsin.

büyükmüş bebeğin cnm ya üzüldüm başın sagolsun neden durdu kalbi sebebi var mı
Sağol teşekkür ederim nedenini bilmiyoruz bebeği patolojiye vermedik ama genetik testler yapılacak doktor genel konuştu herhangibirsey sebep olmuş olabilir dedi. Ne yazık ki iyi ilgilenen bir doktora da bir türlü denk gelemedim.

Genetik test ve pıhtılasma testi yaptır cnm belkide pıhtılasma vardır

Rabbim sabır versin. En kısa zamanda sağlıklı yavrunu kucağına al inşallah

Benimde gelmişti cnm doktoruna söyle ilac verse iyi olur o sütü gördükçe kötü oluyor insan

Canım nasıl oldun? İnşallah iyisindir?
şimdi iyiyim evet. sancı ilacının ikincisinde aniden suyum geldi patladı sanki karnımda bişey. sonra sürekli sancılar geldi. hiç durmuyordu. Allaha dualar ettim dayanmadan. 3 saatin sonunda sancı kesilmişti. ben de tuvalete gittim o sırada oturdum ve pat diye düştü. çok kötü bi hiss. bağırdım kimse yokmu. geldi doktorlar yardım etti. aldılar onu benden. sonra anasteziyle uyumuşum kürtaj yapmışlar. bide odamda uyandım. şimdi de bildiğin serumlar iyneler ilaçlar. yarın belki taburcu olurum. böyle onu gözlerimle gördümya hiç ama hiç unutmam o anları

Allah sabir versin

Allahım sabırlar versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…