4 aylık doğum yapıcam

Allah sabırlar versin. Doktor yaşamaz demiş, artık elinizden gelen bir şey yok. Normal yolla gelirse çabuk toparlanırsınız. İnşallah gelecekte sağlıklı yavrularınız olur 🤲

Doğumdan sonra süt gelmemesi için doktorunuz ilaç yazar. Yazmayı unutursa şimdiden eşinize söyleyin hatırlatsın. Göğüslerinize dokunmayın, sıkmayın, süt var mı diye kontrol etmeyin. O ilaç sayesinde de hiç gelmez inşallah.

Doktorlar genelde minoset, parol tarzı ilaçlar yazıyor. Doğumdan sonra çok ağrınız olursa kullanmak için majezik tarzı daha kuvvetli bir ilaç da yazdırın.

Ben Mart ayında 5,5 aylık erken doğum yaptım, bebeğim 6 saat yaşadı. Sağlık sorunumuz yoktu. Tamamen Allahtan gelen bir şey. Sabretmekten ve dua ermekten başka yapacağımız bir şey yok. Allah sabrınızın mükafatını yakın zamanda verir inaşllah 🤲
O süt gelme durumu fena oluyor ya bende kızımı 4 bucuk aylik hamileyken kaybettim az geliyor diye doktorum müdahale etmedi ama baktıkca gelen süte ağladım cok.. İyi hatırlattın arkadaşa bencede o ilacı kullansın

Arkadaşım 9 aylıkken kaybetti bebeğini. Normal doğum yaptırdılar.
Hem ileriye dönük normal doğum şansını kaybetmesin diye. Hem de anneyi zehirleme gibi bir durum vardı. Riskli olduğu için.
Çok üzücüydü malesef
cook uzucu ya o ana kadar gelip kaybetmek 😭 neden kaybettı peki sebebi bellimi

Arkadaşım 9 aylıkken kaybetti bebeğini. Normal doğum yaptırdılar.
Hem ileriye dönük normal doğum şansını kaybetmesin diye. Hem de anneyi zehirleme gibi bir durum vardı. Riskli olduğu için.
Çok üzücüydü malesef

9 aylıkken kolay ama 16 haftalıkken bebek ufak olduğu için biraz daha zor oluyor doğması. Umarım konu sahibi de kolaylıkla atlatır.

malesef sezeryan için çabuk, kürtaj için de geç 😢 ilk gebeliğim. ilk kez hamile kalmışdım evliliğimden 2 yıl sonra💔
Canım, güzelim Allah sabır versin, yardımcın olsun ki olacak inanıyorum. İlk gebeliğin, 2 yıl sonra diye nolur düşünme, bu durumu tekrar yaşama ihtimalin neredeyse yok. En kısa zamanda anne olup sağlıkla bebeğini kucağına alırsın inşallah. Gün gelsin o mutlu haberi de yaz buraya...

Canım, güzelim Allah sabır versin, yardımcın olsun ki olacak inanıyorum. İlk gebeliğin, 2 yıl sonra diye nolur düşünme, bu durumu tekrar yaşama ihtimalin neredeyse yok. En kısa zamanda anne olup sağlıkla bebeğini kucağına alırsın inşallah. Gün gelsin o mutlu haberi de yaz buraya...
İnşaAllah canım. Artık hastanedeyim 😢

İnşaAllah canım. Artık hastanedeyim 😢
Şimdiden geçmiş olsun canım, saat kaç olursa olsun yazmak istersen burada olacağım. Geçecek, sabır... Allah ol diyecek yine bu kez bebeğini sağlıkla kucağına alacaksın, o günler de gelecek. Sen hamile kalabiliyorsun aslında önemli olan bu. Bu talihsizlik ise sana bir melek kazandıracak...

Şimdiden geçmiş olsun canım, saat kaç olursa olsun yazmak istersen burada olacağım. Geçecek, sabır... Allah ol diyecek yine bu kez bebeğini sağlıkla kucağına alacaksın, o günler de gelecek. Sen hamile kalabiliyorsun aslında önemli olan bu. Bu talihsizlik ise sana bir melek kazandıracak...
ben rusyada yaşıyorum ve o kadar kaba ki burda her kes. iki gün ilaç verilicek. içtim birini. ama pazartesi sancı ilacı verilicek. görücem belki de doğurunca of😭

ben rusyada yaşıyorum ve o kadar kaba ki burda her kes. iki gün ilaç verilicek. içtim birini. ama pazartesi sancı ilacı verilicek. görücem belki de doğurunca of😭
Yok canım görmezsin görmen de gerekmiyor. Sen güzel hayallere sarıl şimdiden. Düşünme bunları, bir şeyler okumaya başka şeyler düşünmeye çalış. O an gelince olması gereken olacak zaten. Daha zaman var, yüreğini sıkma...

Yok canım görmezsin görmen de gerekmiyor. Sen güzel hayallere sarıl şimdiden. Düşünme bunları, bir şeyler okumaya başka şeyler düşünmeye çalış. O an gelince olması gereken olacak zaten. Daha zaman var, yüreğini sıkma...
senin başına geldi mi doğum?

Merhaba her kese. Yarın hastaneye yatıcam. Desteğe çok ihtiyacım var. Süni sancıyla bebeğimi doğurucam. CVS biyopsisi yapıldı ve cevapları beklemek beni çok stresse soktu ve sonunda %99 Triploid sendromu koyuldu. Karnımda ölücekmiş bebeğim. Yani yaşamıyorlar bu tür hasta bebekler :KK43: o kadar kötüyüm ki. 16 haftalık doğum yapan oldu mu aranızda? bana iki gün rahmi yumşatmak için ilaç verilicek. 3.gün sancı ilaçları verilicek. acı çok mu çektiniz böyle sancılı durumlarda? Sancıyı da çekiyorum ama sonunda onu kucağıma almıycam orada bırakıp eli boş evime gidicem. Hayat çok acımasız. Allaha çok dua ediyorum çabuk bitsin diye. Benim için dua edin lütfen. Hiçbirşey yemiyorum yatmıyorum 3 gündür hep ağlıyorum. Başına gelenler varsa bana neler yaşadığını anlatır mı lütfen? 😞
Benim değil ama bir yakınımın başına gelmişti bu durum. Böyle birşey yaşamak zorunda kaldığın için çok üzgünüm, Allah sabır versin.
Psikolojik olarak da fiziksel olarak da çok zor ve acılı bir süreç. Biran önce atlatıp eski günlerine dönmeni dilerim.
Ben hasta bir bebek dünyaya getirdim, aylarca karnımda ölme sonrasında da kucağımda ölmesi korkusuyla yaşadım. Sonrasında bir de düşük yaptım. Az çok anlayabiliyorum seni. Destek alıp atlatman en doğru karar.

Canım normal doğum gibi düşünme. Hemen olup bitecek Allah’ın izniyle. Keşke burada olsaydın, ailen yanında mı ?
kimse yok ki yanımda :KK43: ruslar hepsi. hiç konuşmuyorlar. ailem yurt dışında yaşıyor ben rusyada eşimin ailesiyle yaşıyorum

Benim değil ama bir yakınımın başına gelmişti bu durum. Böyle birşey yaşamak zorunda kaldığın için çok üzgünüm, Allah sabır versin.
Psikolojik olarak da fiziksel olarak da çok zor ve acılı bir süreç. Biran önce atlatıp eski günlerine dönmeni dilerim.
Ben hasta bir bebek dünyaya getirdim, aylarca karnımda ölme sonrasında da kucağımda ölmesi korkusuyla yaşadım. Sonrasında bir de düşük yaptım. Az çok anlayabiliyorum seni. Destek alıp atlatman en doğru karar.
kaç aylık doğum yaptı yakınınız?

kimse yok ki yanımda :KK43: ruslar hepsi. hiç konuşmuyorlar. ailem yurt dışında yaşıyor ben rusyada eşimin ailesiyle yaşıyorum
Sabret canım, az kaldı. Senin bebek daha çok ufak hemen olup bitecek inşallah. Sonra da normal hayatına geri döneceksin.

X