4 aylık bebeğim var ve dr.demir ilacı verdi. Yorumları okudum ama yinede kullanmak pek içime sinmiyor... Kullanmayan var mı???

eVreMT

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2024
46
11
30
4 aylık bebeğim var ve dr.demir ilacı verdi. Yorumları okudum ama yinede kullanmak pek içime sinmiyor.hem kabızlık yapiyormus, bilemedim.kullanmayan var mı? Kullanmazsam ne olur.. kafamda deli sorular var... Kullanmayan var mı? Önce Ferro sanol şurup verdi DR. Sonra sağlık ocağı vegaferon damla kullan dedi... Acayip kararsız kaldım... Yorumlarınızı bekliyorum.🥺🤦🏽‍♀️

Sizce bu isin uzmanligini yapmis biri mi anonim bir site yorumlari mi?
Fayda zarar analizi - tercihlerinize gore doktorlar - herseye Okey ama 4 aylik ek gidasi baslamamis bir bebek var. Karar alma kriterleriniz saglam olmali
Evet araştırdığımda hep 6 aydan büyük bebeklere kullanan olmuş. Şimdi Dr. Böyle diyor. Bir anlam veremedim. Başka bir Dr. Daha soracağım. Teşekkür ederim.

Tamam kullanıcı yorumları da önemli ama demir eksikliği önemli bir durum. Doktorunuzu dinleyin.

Tamam kullanıcı yorumları da önemli ama demir eksikliği önemli bir durum. Doktorunuzu dinleyin.
Muhakkak tabiki. Okuduğumda yan etkileri var mı.nasil bilemedim. O yüzden danışmak istedim. Çünkü kabızlık yapıyor ve dışkısı kötü kokuya sebebi oluyorz huysuz oldu.vs. gibi yorumlar okuyunca. Bende bir acemi anne olarak. Sormak istedim.

Sizce bu isin uzmanligini yapmis biri mi anonim bir site yorumlari mi?
Fayda zarar analizi - tercihlerinize gore doktorlar - herseye Okey ama 4 aylik ek gidasi baslamamis bir bebek var. Karar alma kriterleriniz saglam olmali
Ayy.mesaji şimdi idrak edebildim. Bir yandan kucağımda bebeğimle okumaya çalıştım. 🤦🏽‍♀️😂 Kendime çok güldüm verdiğim cevaben. Korkar oldum. O yüzden bende kendimce acaba benim gibi anneler var mı. Önce bende ki bu durumu atlatmaliyim. Kafam allak bullak. Yinede teşekkür ederim.

4 aylıkken bebeklere demir takviyesi başlamak gerekiyor ancak içerik içinize sinmediyse temiz içerikli olanlardan alabilirsiniz. İnstagramda alerjidiyetisyeni ve mühendisinoğlu gibi hesaplar detaylı inceleyip paylaşmıştı görmüştüm kullanıcı adlarını tam doğru mu yazdım bilmiyorum araştırırsınız.

4 aylıkken bebeklere demir takviyesi başlamak gerekiyor ancak içerik içinize sinmediyse temiz içerikli olanlardan alabilirsiniz. İnstagramda alerjidiyetisyeni ve mühendisinoğlu gibi hesaplar detaylı inceleyip paylaşmıştı görmüştüm kullanıcı adlarını tam doğru mu yazdım bilmiyorum araştırırsınız.
Ay çok teşekkür ederim,incelerim.

Benim dr.um kan değerlerine baktı 5. Ayda değerleri iyi dedi başlamadı kullanmıyoruz

4. Ayda sağlık ocağındakini verdim yanakları kızardı yan etki yaptı. Ocean marka olanını aldım. 10 aylık şuanda.Bu ay tahlil yaptı doktorum var değerler iyi diye bıraktı. Mama kullananlarda çok ciddi bir eksiklik olmuyor ama anne sütünde erken başlatıyorlar. Mama kullandım ama yine kullandım. D vitaminide aynı şekilde. Araştırmanızı anlarım ama marka araştırmanızı anlarım. Bu arada ek gıdaya başladığı günden beri doktor izniyle pekmez veririm ama ikisinin alakası yok.

X