4 aylık bebeğim için Salat-ı Tefriciye

Merhabalar. 4 aylık bebeğimin sıçrama hareketi vardı ve nöbet geçiriyordu. Nörolojiye çıkardım. Hem eeg hem de MR sorunlu çıktı. Doktorumuz MR a güvenmediğini söyledi ve İlaca başladık. Sorunun ne olduğu tam belli değil fakat doğuştan olduğunu söylüyor. MR sonucunda yazılanları araştırdım ve inanın çok kötü şeyler. En fazla 10 yaşına kadar yaşar yazıyor. Doktorumuz 3 ay sonraya randevu verdi bu çok uzun bir süre. Ben araştırdım ve İzmirde çok iyi bir doktor buldum. 20 gün sonra gideceğiz. Bir ihtimal diyorum, Allah'tan ümit kesilmez diyorum. Belki güzel şeyler duyarız. Ne gelirse Allah'tan isyanım yok ama çok üzülüyorum. Zeka geriliği her şey kabulüm canına bir şey olmasın. Bu sebeple salatı tefriciyeyi okumaya karar verdim ama yetiştirebileceğimi zannetmiyorum. Bebeğimin sürekli başında durmam gerek ilgilenmem gerek çok hareketli bir bebek. Yardımlarınıza ihtiyacım var. 20 günde ben 2000 tane ancak okuyabilirim. Bebeğim için okumama yardım edebilir misiniz?
Doktor kim Uluç yiş mi ?

500 aldım kalan 8.500
2000 Ya Şafi aldım.

Kalan : 6500

Rabbim bebeğinizi size bağışlasın. Dilimizden çıkan her kelime dua oluyor. Takdir Allah tan ama yinede bu yüzden lütfen önce hayırlısıyla sağlıkla sıhhatle aklı ve bütün uzuvları yerinde sapasağlam olarak kurtulun bu her ne ise rahatsızlığından. Sizi çok iyi anlıyorum o çaresizlikten insan ne dediğini yada nasıl dua etmesi gerektiğini şaşırıyor o yüzden naçizane tavsiyemdir. Lütfen yanlış anlamayın uyarımı da. Sizin ve bebeğiniz için bunu söylemezsem içim rahat etmezdi. Tekrar geçmiş olsun inşallah önemli birşey değildir 🤲🏻 B Buskah

X