4.ay gelişimleriniz nasıl kızlar

ZESEZE CNM AL BU BENİM KIZIM ::)))))
[img=http://img244.imageshack.us/img244/8928/salakmht3.th.jpg]

canım koyarım tabi :))) ama sacları yapay saç :)))) annesi photoshopla yaptı :)))

yaaaaaaaa sana inanmıyorum yapay saç mı? ben kıskanmıştım beren in saçlarını benim kızım kel diye isyan ediyordum ilahi havva süpersin yaa kızımdada orjinal durmuş
söylemesen bilemezdimm maaaaşallah annesine ve kızına

allaaam ısırim annesi.ivalla yok acıtmam kız beren. yavrum benim çooooooooooooook tatlı tontik çooook öptüm seni beren canım benim

yaaaaaaaa sana inanmıyorum yapay saç mı? ben kıskanmıştım beren in saçlarını benim kızım kel diye isyan ediyordum ilahi havva süpersin yaa kızımdada orjinal durmuş
söylemesen bilemezdimm maaaaşallah annesine ve kızına

ayy kezbancım geldin demek...özlettin kendini yaaa...
bakma benim kızımda kel valla.ama saclı olsalar tam süper olacakmış :))))
buarada resminiz süperötesi.masallah size :nazar:

allaaam ısırim annesi.ivalla yok acıtmam kız beren. yavrum benim çooooooooooooook tatlı tontik çooook öptüm seni beren canım benim

canım benim o sizin tatlulığınız :))) masallah cağanefeme tam patitis :))) tombiş tombiş yerim ojnun yanaklarını ısırırım valla :emir_bebek:

bugün oğlumun kontrolü vardı. 7580 gr boy 65 cm doktorumuz iyi dedi.

4.5 aylıkken gıttık sağlık ocağına 66 cm boyu 7550 gr kilosuu.ek gıda için bişi demediler ama bizimki her saat emmek istiyor baslicam sanırım ek gıdaya :KK43:

benimde bebeklerim 4 aylık ken gittik ardam 8200 gr buğramda 5800 gr dı ...

özlemcim buğramız zayıf doğdu ve baya hastanede yettı bide yanlış hatırlamıyosam sarılık oldu seher yanına gidip emziriyodu buğramızı

X