4.ay gelişimleriniz nasıl kızlar

benim prensesinde dün aşısı vardı dı karmayla pönemokok kilosu 7.700 boy 66 baş çevresi 41 benimkide sürekli ağzında eli dişi çıkacak sanırım salyalar akıp duruyor ağzından kızlar ben ek gıdaya başladım elma veriyorum

selam kızlar benim oğlumda 7.350 kg boy 63 cm...ek gıdaya başladık sabah kahvaltısı,öğlen ve ikindi olarak değişik menü verdi dr..çok da memnunuz severek yiyor..bu arada benim oğluşun alt sıra 2 dişi çıktı..erken biliyorum ama dr olabilir dedi çok heyecanlandım çok güzel bir duygu yaaaaaaaa onun büyüdüğünü görmek..ara sıra huysuzluklarımız var dişten dolayı onun dışında herşey çok güzel

aymucuum canım ikinci bebkmi allah yardımcın olsun canım .. nasıl hissediosun kendini .. valla ben çok korkuyorum kalırım felan diee .. allah yardımcın olsun canım yhaa...

canım saol ya işde alıştım artık hatta okula başlamıyacam bu senede öbür senede ne yapayım önce kendi çocuklarımı büyütüyümde

diş çıkarken noluyo çok merak edıorumyani sabah kalktığınızda diş çıkıvermiş mi oluyo hanie ateşşş hastaalanma mızmızlanma falan nasıl oluyo

canım bu zamana kadar anne sütü müveriyodun eğer öyleyse neden ek gıda verdi anlamadım?bizde aynı kgdayız hemen hemen 6 ay bi şey yok dedi ?ne veriyorsun canım birde hayır sormamın sebebi bende bu ay yoğurt falan veririz diye bekliyordum vermedi yanlış mı yapıyorum acaba?sen ne vermeye başladın?

rezzancım diş çıktığını anlamamıştım dün dr gittik o diş çıkaracak ateşlene bilir ön üst dişleri bir jel verdi onla masaj yapmamı söyledi jeli sürerken farkettim birden elime battı daha tam çıkmadı ama bir iki güne görünür aslında salyaları akıyordu eli ağızdan çıkmıyor ne bulsa ağza götürüyordu bir de yüzümü kemiriyordu bende açıkıyor sanıyordu göğsümü veriyordum almıyordu meğersem ondanmış geç çıkması daha iyi.

teşekkürler canım etrafımda çok bebek 4.ayda yoğurtla falan başlamış bize vermedi ondan tereddütte kaldım...

aranızda en çıtır bebek bizimki sanırım 4 ay 5 günlük ve 5 kg.boyu 59 cm :))

canım saol ya işde alıştım artık hatta okula başlamıyacam bu senede öbür senede ne yapayım önce kendi çocuklarımı büyütüyümde

canım nedim valla allahım yardımcın olsun ... çok zor olmaz inş. senin için.. tabi bencede başlama canıom en önemlisi kendi evlatların :) herşeyde hayır vardır canım belkide böylesi hayırlydı ..:1hug:

aranızda en çıtır bebek bizimki sanırım 4 ay 5 günlük ve 5 kg.boyu 59 cm :))

canım
biizm 4. ay gelişimimiz sana yakın , benim sütüm yaklaşık 2 hafta gitti o nedenle kızım sadece 230 alabilmiş, 5030 kg ve 57 boy idi, Boy h
iç farketmemiş, acilen ek besine geçtik, şimdi ben de hissediyorum kızım bayağı kilo aldı, bakalım haftaya göreceğiz ne durumdayız :)

aa elfida yanlız deilmişiz :) siz ne zaman başladınız ek besine biz bugün başladık inş bu sayede biraz toparlanır bizim cimcimeler...

elif ve elfida sizin prensesleriniz olduğu için çıtır ama benim presimde çıtır walla bakıyorum hep 7 kilo üzeri benimki 4.ayında 6550kgr de erkekler arasında en çıtırıda benimki herhalde :)) gelişimleri iyi olsunda varsın zayıf olsun ama üzülmüyorumda değil hani bakamıyormuşum gibi geliyor bana ( bana kilo almış gibi geliyor inşş haftaya 5 aylık olucaz

sağlıklı olduklarını biliyorsak kilo hiç problem deil. zaten alınan kilolar diş ve emeklemeyle verilecek.
ekgıdalar ve mamayla hemen kilo da alıyolar merak etmeyin. ben de yaşadım bunu. bir haftada bile fark ediyo.
wrose aynen öle oluyo canım ben bakamadım benim yüzümden diyor insan. ama mutlaka bir hayır var.

canlarım benim önemli olan sağlıkları...insan bebişinin biraz kilolu olmasını istiyor fazla kilo alamayınca iyi bakamadığını düşünüyor.bende 3 aylıkken 9 kilo 1 yaşımdaykende 20 kilodaymışım obezmişim anlıcanız. ama şimdi o kilolardan eser yok.küçüklük fotolarıma bakınca benim kızım iyikide öyle değil diyorum :))) çok çirkinmişim hehehe ayy beren öyle olsaydı nasıl tasırdım zaten şimdi bile zorlanıyorum tasımakta ))bizimde 8 gün sonra 5 aylık oluyoruz.3 gün önce kilomuz 7.600 grdı. amaan ben kiloyu pek önemsemiyorum.gercekten önemli olan sağlıkları.öpüldünüz kızlar a.s.

kalachakra o ne tatlı bişiy anammmmm.
fotosunu koyar msın o cimcimenin yakından görelim sakıncası yoksa tabi. yerim onun guccuk kuyruklarını maşallah yavruma

bizim dr.umuz endokrin ve metabolizma uzmanı aynı zamanda geçenlerde gittiğimde benden önce bir bebek vardı 3 aylık 8 kg idi ay bizimki zayıf dr.bey dedim bana çok kızdı.şişman çocuk sağlıklı çocuk mantığından çıkmalısın o bebeğe diyet verdim dedi dünya obezite ile kavruluyor sen 4 aylık 7.200 olan bebeğe zayıf diyorsun dedi.5.ayında bbebekler doğum kilosunun 2 katına ulaşırsa sağlıklıdır demişti.onun için kg grur tablosu değil sağlık öenmli olanı.

kalachakra o ne tatlı bişiy anammmmm.
fotosunu koyar msın o cimcimenin yakından görelim sakıncası yoksa tabi. yerim onun guccuk kuyruklarını maşallah yavruma

canım koyarım tabi :))) ama sacları yapay saç :)))) annesi photoshopla yaptı :)))

Son düzenleme:
allahım yaaaa süslü kokiş. koy koy bayılıyorum kızlara ben ya.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…