4 AY Beslenme sorunu

kelebek0312

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2024
99
19
31
4 aylık bebeklerde beslenme sıklığı kaç saatte bir olmalı aradan 3 saat 4 saat geciyor bazen ama bebeğim emmek istemiyor bazen sagıp veriym diyorum onuda gönülsüz alıyor . Önce böyle değildi iştahı mı azaldı acaba yoksa büyüdüğü için mi anlamıyorum iki buçuk haftada 350 Gr almış daha önce takip etmiyordum kilosu iyi diye

Su veriyor musunuz. emme süresi de uzamış yavrucak susuz kalır
Evet idrarı sarı oluyor gün içinde bazen.öişili bezi de az oluyo üzülüyorum fazla su da veremiyorım az veriyorum hava çok sıcak çok da terliyor özellikle emerken onunda etkisi oluyor . Alrjiden dolayı kakasıda sulu haliyle idrarla atılan da az oluyor . Bizim reflü var midesi çok gazlı o gazı çıkarmadan bağırsak rahat etmeden de beslenmeyi reddediyor sanki. Ama daha önce bunlara ragmen beslenmede sıkıntı yaşamadık fazla . Yeni yeni böyle oldu

Evet idrarı sarı oluyor gün içinde bazen.öişili bezi de az oluyo üzülüyorum fazla su da veremiyorım az veriyorum hava çok sıcak çok da terliyor özellikle emerken onunda etkisi oluyor . Alrjiden dolayı kakasıda sulu haliyle idrarla atılan da az oluyor . Bizim reflü var midesi çok gazlı o gazı çıkarmadan bağırsak rahat etmeden de beslenmeyi reddediyor sanki. Ama daha önce bunlara ragmen beslenmede sıkıntı yaşamadık fazla . Yeni yeni böyle oldu
Doktorunuza danistiniz mı? Diş ya da reflü sebebiyle de az beslenme olabilir ..

Yakın zamanda gidecegiz fikir almak için sorayım dedim kafam takılıyor ama galiba reflüsünden bunun için bir ilaç yazamıyorlar mı acaba en azından bazı günler verilebilecek çok yoruyor
Reflü için bebeğe ilaç hiç duymadım, doktorunuz en güvenilir bilgiyi verecektir. Burada da arama yapıp okuyun benzer konuları reflü hakkında bilgi vardır mutlaka

X