Bebek Aylık Gelişimi, Aşı Takvimi 4.ay aşısı hakkında

Bebeğimizin Aşıları, Kontrolleri, Aylık Gelişim Bilgileri
her bebek mis gibide bizimki bir kaka yapiyor ortalik duman kaksini yapincada belden assagisini yikiyordum derdim o aslinda
Sorun olmaz merak etmeyin. Butun asilarimiz bitti bizim hepsinde de banyosunu yaptirdik. Doktor da zaten yikamayin demedi hic. Anca ilk 1 saat falan yikamamisimdir

Bizim Dr aşı sonrası 3 gün yıkanmasın demişti bazıları da yikayabiliriniz diyor. Dr unuzu dinleyin bence önceki asilarda aşı sonrası yikamayin dediyse yikamayin.
simdi kafam burda karisti benimde iste 2. ay asisinda verem asisida vardi getirmeden yika demisti gecen ay kontrole gittik gelecek ay asisi var dedi ama yika getir 3 gun yikanmayacak falan demedi

3 gun niye yikanmasin ya? Valla su forumda hic duymadiim seyleri okuyorum. Cocugun atesi cikabilir hatta o yuzden asi gunude yikadim ben., 3 gun yikanmazsada cocuk pislikten olmez.. tertemiz zaten onlar annesi
verem asısınin oldugu 2. ayda 3 gun yikama dediler bana asidan sonra oyuzden bu kafa karisikligi

Ben hep gece yıkarım oğlumu. Her aşıdan sonra bir gün yıkamayacaksin dediler. Uygun ben de.

yok düsmuyor yattigi oda 22 derece oluyo ama tedirgin oluyorum yinede annem bizi hic gece yikamazdi ondan kalan bir korku sanirim
Ben de bir dönem hep gece yıkadım hatta yazın günde iki kez sabah ve akşam yıkadım. Birşey olmuyor ama tedirginseniz bir kaç gün geçmesi sorun yaratmaz

Asıdan sonra bebek Bı kac gun yıkanmaz bızım hemşire oyle soylerdı. Yaranın ıyılesmesı ıcın sanırım onlar bizim gibi kolay atlatamıyor birde atesin cıkmasına karsin muhakkak atesıde cıkardı ates dusurucu verirdi.

Verem hariç hiçbir aşıda “banyo yapmayacak” uyarısı almadık. Gönül rahatlığıyla yıkayın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…