4+3 haftalık gebelik ve 1859 beta..

Nidoqueen

Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2023
22
5
arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var okuyup cevaplayacak olan herkese şimdiden teşekkür ediyorum.. Adetim 2 gün gecikince evde bulunan erken gebelik testlerinden yaptım dayanamadım ve saniyesinde net iki çizgi gördüm.. Elimdeki 3 testte aynı sonucu verdi. sonra biraz kasık ağrılarım oldu ve korktum 1 gün sonra yani dün acilde kan verdim ve beta hcg değerim 1859 çıktı. Acilde gebelik var kadın doğuma gidin dediler. Sonuç için başka bişey demediler. Hafta sonu olduğu için pazartesi gününü bekliyorum ama içim içimi yiyor meraktan. bu değer normalmi yoksa haftasına göre az mı? ilk gebeliğim olduğu için bilgi sahibi değilim. Daha önce kimyasal gebelik geçirdiğim için yine korkuyorum. Zaman geçmiyor sanki..

normal gayet. zaten önemli olan değerin artışı. yani tek değer bakıp sağlıklı veya değil denemez. stres yapmayın. inşallah sağlıkla ilerler

teşekkür ederim yorumunuz için evet 2 güne artış olmalı diyorlar ilk sonucum bu devamı için bekleyip göreceğim elden bir şey gelmiyor sadece çok korkuyorum...

X