3yasindaki kızımın saçı dökülüyor bunun için bir dua var mıdır

aysenurt3991

Muhakkak ki Allah sabredenlerle beraberdir...
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2015
593
1.043
31
Başlıktan da anladiginiz gibi kızımın saçları dökülüyor babasininda küçükken dökülmüş şimdi tamamen kel o yüzden çok korkuyorum kız çocuğu sonuçta evet Allah'tan gelene boynumuz kıldan ince ama ben elimden gelen herşeyi yapmak istiyorum sizin bildiginiz bir dua var mıdır salati Tefriciye ye başladım az kaldı şükür onun dışında bir şey var mıdır

Saç kıran ve erkek tipi dokulmesi var dediler tedaviye devam ediyoruz ama dökülme devam ediyor

Saç kıran ve erkek tipi dokulmesi var dediler tedaviye devam ediyoruz ama dökülme devam ediyor

Anladim Allah sifa versin insAllah. Sac dokulmesine karsi bildigim bir dua yok ama sifa niyetine her turlu duayi okuyabilirsiniz.
Sifa icin bir salavat vardi adi aklimda degil netten bir arastirin. Yine sifa namazi var ona da bir bakin derim. Allah yardimciniz olsun.

Anladim Allah sifa versin insAllah. Sac dokulmesine karsi bildigim bir dua yok ama sifa niyetine her turlu duayi okuyabilirsiniz.
Sifa icin bir salavat vardi adi aklimda degil netten bir arastirin. Yine sifa namazi var ona da bir bakin derim. Allah yardimciniz olsun.
El Bedi Celle celaluhu diye bir salavat var onu çekiyorum sürekli zaten

Salati tefriciyeyi persembe gunu bitecek sekilde ayarlayip 3 gunde bitirin.
Netten sifa namazi diye aratin sifa namazini mutlaka yapin.

Fatiha suresi de şifa icin bol bol okunabilir her gün.

Ya şafi ya selam zikri de.

Rabbi inni messeniyeddurru ve ente erhamürrahimin... ayeti de şifa icin okunur..eyüp peygamberi hastalıktan kurtaran zikirdir...

Saç kıran için çocuğa baştan hacamat yaptırabilirsiniz.Eşimde aşırı saç dökülmesi vardı hacamatla durdu dökülme.Youtubeda saç kıran probleminden hacamatla kurtulanlar var bir bakın isterseniz.Çok geçmiş olsun 🤲

Fatiha suresi de şifa icin bol bol okunabilir her gün.

Ya şafi ya selam zikri de.

Rabbi inni messeniyeddurru ve ente erhamürrahimin... ayeti de şifa icin okunur..eyüp peygamberi hastalıktan kurtaran zikirdir...
Teşekkür ederim canım okuyacam mutlaka

Saç kıran için çocuğa baştan hacamat yaptırabilirsiniz.Eşimde aşırı saç dökülmesi vardı hacamatla durdu dökülme.Youtubeda saç kıran probleminden hacamatla kurtulanlar var bir bakın isterseniz.Çok geçmiş olsun 🤲
Hiç duymamıştım araştırayım bir

Kız çocuğu kel kalmaz merak etmeyin, hatta erkek çocuğu da o yaşlarda kel kalmaz. Siz tedavisini yaptırın, eğer çok uzunsa kestirin uzun saç da dökülüyor. Bir de çocuğun yanında sürekli bahsetmeyin stres olmasın, stres de saç döker.

Kız çocuğu kel kalmaz merak etmeyin, hatta erkek çocuğu da o yaşlarda kel kalmaz. Siz tedavisini yaptırın, eğer çok uzunsa kestirin uzun saç da dökülüyor. Bir de çocuğun yanında sürekli bahsetmeyin stres olmasın, stres de saç döker.
Evet ona dikkat etmeye çalışıyoruz birde kardeşi oldu kıskanıyor

X