3'lü Testi ne zaman yapmalıyım???

P

panikatak

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi panikatak
slm bayanlar.3lü test 16 - 20 haftalar arasında yapılıyor.ben tam 16 hafta + 3 günlükken yapsam olurmu.bazı eş dostlar 19. haftada yaptır.daha net sonuç alırsın dediler :uhm: çok mu erken davranıyorum acaba :sm_confused:

• Konu Sahibi panikatak
Eş dosttan ziyade bunu doktorunuzun belirlemesi gerekmezmi

• Konu Sahibi panikatak
benim doktorum bu cuma yapıcak 3lü testi.
16+4 günlük oluyorum.

• Konu Sahibi panikatak
Eş dosttan ziyade bunu doktorunuzun belirlemesi gerekmezmi

öncelikle soruma soruyla karşılık verilmesi için açmadım bu başlığı.
ben özel hastanede aylık kontrollerimi oluyorum.dr'um sorumdada yazdığım gibi 16 - 20 haftalar arası bu testi yaptırmamı istedi.yakın çevrem biraz daha bekle, erkenden gitme dediler.zaten bunu yaşayan arkadaşlara sordum sorumu.erken yaptırsam ( 16 hafta + 3 günlükken ) değerlerimde bi fark olurmu.acele mi ediyorum diye.yoksa merak etme... dr'um beni ne zaman aralığında yapacağımı söyledi.sadece 19.haftalarda dahamı net sonuç alırım...

daha öncede 5 haftalıkken gittim dr'a.gebeydim ama kese 2 hafta gözükmemişti.strese girmiştim.gereksiz yere 2 hafta felaket stresli geçirmiştim.acele etmişim.şimdi keşke 7 haftalıkken gitseydim diyorum.aynı şeyleri yaşamamak için deneyimli arkadaşlardan yardım bekliyorum.

anladın mı bilmem...kafamçokkarıştı

• Konu Sahibi panikatak
benim doktorum bu cuma yapıcak 3lü testi.
16+4 günlük oluyorum.

canım son adet tarihin ne zaman??? benim 2 kasım.
3'lü testi ne zaman yaptıracaksın? ben pazartesi inşallah.
cinsiyeti belli mi? benim erkek gibi hissediyorum...

çok soru sordumkafamçokkarıştı

test sonucunu merakla bekliyorum canımmm. hayırlı haberlerle inşallahhhh :1hug:

• Konu Sahibi panikatak
yazarım sonucu burdan sana:)
29 ekim benim son adet tarihim.
aynı sayılırız.
cinsiyetini henüz göremedik bende erkek hissediyorum ama herkes kızın olcak diyo:))
bakalım cuma görürüz belki ne çıkıcak:)

• Konu Sahibi panikatak
bu arada 3lü test için tarihin çok erken olacağını düşünmüyorum.
16-18 en ideal zamanı dedi doktorum.
kontrolumde denk geldi..
hayırlısıyla alalım sonuçları bebişleriii:))

• Konu Sahibi panikatak
bu arada 3lü test için tarihin çok erken olacağını düşünmüyorum.
16-18 en ideal zamanı dedi doktorum.
kontrolumde denk geldi..
hayırlısıyla alalım sonuçları bebişleriii:))

inşallah hayırlı haberler veririz canım .... :sm_cool:

• Konu Sahibi panikatak
benimde sat ım 2 kasım.üçümüzün hamilelikleride çok yakınn.
bugün doktor kontrolüm var 3 lü test ne zaman yapılacak onuda öğreneceğim.öğrenince sizinle paylaşırım.innş cinsiyetide öğrebilirimmm.

• Konu Sahibi panikatak

hadi bakalım inşallah öğrenirsinn:)
bizede haber ver olur muu???

• Konu Sahibi panikatak
kızlar benim sat 10 kasım.beni doktorum 3lü test için 17hafta 3günlükken gel dedi o gün yapalım dedi en kesin sonucu o zaman alırız dedi.dr uma bu konuda çok güveniyorum.yurt dışında toplantılara katılması için çağrılıyor bazı ünilerden

• Konu Sahibi panikatak

canım benim.ne güzel.aynı günlerde doğum yapıcaz desene kısmetse inşallah.sonuçlarını bekliyorum.tabi cinsiyetinide.hayırlı haberlerle inşallah canım...

• Konu Sahibi panikatak
Merhaba arkadaşlar ben de geçen hafta yaptım 3 lü testi sonucuda aldım17 haftalıkken yaptırdım bence çok bişey değişmez canım benim doktorum 17 haftalıkken yaptırmamı önerdi. bizden çok doktorlarımızın önerdiği hafta önemli.. umarım iyi sonuçlar alırsınız benim 2 li testte 1/32000 çıkmıştı bunda 1/634 çıktı bakalım... herşey bir risk sonuçta... doktorumun kesin bişey yoktur %100 böyle olur deme şansımız yok der hep.. hepimizin bebişi sağlıklı olur inşallah....

• Konu Sahibi panikatak

tşk arkadaşım.inş bebişine sağlıkla kavuşursun.

• Konu Sahibi panikatak
canım benimde son adetim 1 kasım pzt randevum var 3lü test için ikili testim güzel çıktı inş hepimizin 3lü tarama testide güzel çıkar ben cinsiyetinin ikili testimde öğrendim tabi yanılm pay var çok heyecanlıyım pzt iple çekiyorum size ve bebişlerinize sağlıklı günler dilerim ha unutmadan ben bu sabah bebişimin hareketini hissettim pıt pıt diye sizdede oldumu

• Konu Sahibi panikatak
bende üçlü teste 16+3 haftalıkken gidicem yani bu pazartesi.umarım hepimizin sonuçları güzel çıkar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…