3'lü Test Sonucu Kaç Günde Çıkar?

derindarbe

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2007
102
1
selam kızlar çoktandır işlerden giremiyordum. ya benim aklıma bişey takıldı.ben 3 lü testi ayın 10 da yaptırdım kaç günde sonuç alınır. aradım ellerinde kit kalmamış dün yine aradım test uzun sürer dediler bende meraktan çatlayacağım siz kaç günde sonuç aldınız. ikili testte 1-2 günde aramışlardı. bilgisi olan varsa yazabilirmisiniz

CANIM hastaneye göre 1 haftayla -15 gün arasında değişiyor diye biliyorum ama keşke kan verirken sonucu nezaman alacağını sorsaydın bana 3 lü test yapılmadı ama sorduğumda böyle dediler bir tek bana AFP testi yapıldı 4 gün sonra çıkacağı söylendi

CANIM hastaneye göre 1 haftayla -15 gün arasında değişiyor diye biliyorum ama keşke kan verirken sonucu nezaman alacağını sorsaydın bana 3 lü test yapılmadı ama sorduğumda böyle dediler bir tek bana AFP testi yapıldı 4 gün sonra çıkacağı söylendi[/QUOTE

canım 2 lide hemen arayınca bende sormamıştım.sizi ararlar demişelrdi.sen neden yaptırmadın bide AFP testi ne oluyor.

canım ikili testimiz iyi çıktığı için drum 3 lü teste gerek duymadı. afp alfa pratein testi yine bazı ölçümler alınıyor kan alınıyor değerler karşılaştırılıyor bebekte allah korusun bel açıklığı yada omuriliğinde problem varmı diye bakılıyor bu 3 lü testin içine dahil olan bir test.ama bazı drlar 3lü teste gerek duymayıp sadece bunu yapmayı yeterli görürken bazı drlar 3 lü test istiyor bu dra bağlı olarak değişiyor

Arkadaşlar ben 35 yaşındayım,5 aylıkgebeyim. Yaşa bağlı risk faktörüm 1/270 çıktı :KK43: Aranızda bu konuyla ilgili bilgisi olan var mı? Amniyosentez yaptırdım, sonuç 1 Mayısta çıkacak. Yavrum Allah'a emanet, bişey çıkmayacak biliyorum ama heyecanlı ve telaşlı bir bekleyiş bu. Zaman çok uzun. Bi de hareketlerini iyiden iyiye hissettirmeye başladı ki, sormayın neşemi. :)))

arkadaslar ben 18+3 günlük hamileyim ama daha 3 lü testi yaptırmadım inşallah pazartesi hayırlısı ile iyi cıkar inşallah dua ile Allahım yardımcımız olsun hepimizin

X