3bin fatiha

🥀1000 Ya Latif ve 10 Salavatı Fatih🥀
1. -Adel- -Adel-
2. S selametle66
3. Umut_2019 Umut_2019
4. M Minikbirmucizemeselesi
Namaria Namaria
İsmim Almıla
Duam
Ya Rabbim Leyla kızı Almıla'nın eviyle ilgili sıkıntılarının tez zamanda açılmasını nasip eyle Borçlarından bir an önce kurtulmasını ve dünyada ahirette afiyette olmasını nasib eyle. Bedenine ruhuna şifa nasip eyle burda dua ettiğimiz tüm arkadaşlarımın da dualarını hayırlısı ile nasip eyle amin Allahumme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala ali Seyyidina Muhammed
6. KurkmantoluS KurkmantoluS
7. nursevdi nursevdi
8. begonvil1985 begonvil1985
9. Ocalh Ocalh
10. @Tospaagtd
11. B Bademmm388
12. B Beklenen2
13. MoonfacedMom MoonfacedMom
14. memurhanim memurhanim
15. @caramel_7
16. debriyajgazfren debriyajgazfren
Okudum

Namaria Namaria arkadaşım için okudum. Rabbim tez zamanda kabul etsin INŞAALLAH. Bizler gibi borç ödeyenlere Rabbim bildiğimiz bilmediğimiz tüm hayırlı kaynaklardan gani gani bolluk bereket ve riziklar nasip etsin ve tez zamanda bitirelim İNŞAALLAH. Amin Amin Amin

ben en son ki arkadaşa okudum ama kimdi unuttum karıştı hep 🤦‍♀️

Sıra bende sanırım.
Allahım Şerife kuluna hayırlı sağlıklı güzel huylu güzel yüzlü güzel ahlaklı bir evlat nasip eyle. Hayırlı ve kısa sürede bu haberi almasını nasip eyle. Annesini babasını kardeşlerini eşini ve eşinin ailesini tüm sevdiklerini koru. Evinden huzuru mutluluğu eksin etme. Günahlarını affet, Şerife kuluna da iyi huylar ihsan at Yarabbim. Amin.
Okudum Allah kabul etsin inşallah canım

Kızlar duanizi ben soylemeden paylaşmayın lütfen aynı gün iki kişinin duası oluyo ben takip etmekte zorlanıyorum şuan misafirlikteyim birde bebegim var inanin kim kime okuyo takip etmek zorlasti ve karıştıran arkadaşlarda oluyo
Valla bu tur bende karıştırdım ama bütün duasını paylaşanlara okudum 6 adetti sanırım okuduğum kişi sayısı yanlışım varsa düzeltin arkadaşlar

🥀1000 Ya Latif ve 10 Salavatı Fatih🥀
Kızlar okumayanları etiketliyorum bu listede

KurkmantoluS KurkmantoluS
Allahım Şerife kuluna hayırlı sağlıklı güzel huylu güzel yüzlü güzel ahlaklı bir evlat nasip eyle. Hayırlı ve kısa sürede bu haberi almasını nasip eyle. Annesini babasını kardeşlerini eşini ve eşinin ailesini tüm sevdiklerini koru. Evinden huzuru mutluluğu eksin etme. Günahlarını affet, Şerife kuluna da iyi huylar ihsan at Yarabbim. Amin.
S selametle66
M Minikbirmucizemeselesi
Ocalh Ocalh
B Beklenen2
memurhanim memurhanim

X