3bin fatiha

"1000 Ya Latif" ve "10 Salavati Fatih"
okunacak

Eki Görüntüle 2588052
M Minikbirmucizemeselesi
Duam: Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed. Rabbim sen Rahman (Cc) ve Rahimsin(cc) çok bağışlayıcısın Gül arkadaşımı eşini ,ailesini ve tüm Müslüman kardeşlerimizi bağışla bizleri cennetine kabul et. Allah ım Gül Kardeşimize ve anne baba olmak isteyen herkese hayırlı sağlıklı nurlu imanlı ahlaklı evlatlar nasip etsin. Gül kardeşimize ve eşine sabır güç Kuvvet ver.evlat hasretlerini dindir. Tez vakitte evlatları olsun. Allahım Gül kardeşimizin Eşinin işlerinde başarılı olup helal kazançlar kazanmasını nasip et. Evlerine huzur mutluluk sevgi neşe dolu olmasını nasip et. Evleri evlatlarının neşesiyle dolsun. Rabbim bu duaya amin diyen tüm kardeşlerimizin duası kabul et.Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"
S selametle66
KurkmantoluS KurkmantoluS
nursevdi nursevdi
Ocalh Ocalh
@Tospaagtd
B Bademmm388
@Beklenen2
memurhanim memurhanim
Kızlar bu listede sadece okumayanları etiketledim
yeni kisi mi ? sadece okumayanlar derken :) bugun çok okudum kafa karıştı :)

Nacizane bir fikir vermek istiyorum bazı arkadaşlar hızlı okuyor. Şırası gelen Gül arkadaşımızın yaptığı gibi duasını önceden yazsın. Nasıl uygun mudur.
Canım normalde ben duası gelen kişiyi akşamdan duanı paylaş diyorum ama biraz yoğunum vakit ayiramadigim için sırası geleni önceden etiketleyemedim

Namaria Namaria duanı paylaşırmısın canım
İsmim Almıla
Duam
Ya Rabbim Leyla kızı Almıla'nın eviyle ilgili sıkıntılarının tez zamanda açılmasını nasip eyle Borçlarından bir an önce kurtulmasını ve dünyada ahirette afiyette olmasını nasib eyle. Bedenine ruhuna şifa nasip eyle burda dua ettiğimiz tüm arkadaşlarımın da dualarını hayırlısı ile nasip eyle amin Allahumme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala ali Seyyidina Muhammed

X