3bin fatiha

caramel_7 kardeşim için okudum Rabbim dualarımızı kabul eylesin inşallah

Cnm okudum Allah kabul etsin inşallah tez zamanda oldu sevinci yaşatsın

Okudum ALLAH kabul etsin

Okudum canm

Arkadaşlar ben köye gideceğim bazen orada internet çekmiyor Allah'ın izniyle sıradaki arkadaşin duasını okuyacağım iletemezsem haberiniz olsun dedim
Bide galiba yarın ki dua benim yarın çok erken duamı paylasamayabilrim inşallah eve gelir gelmez paylaşacağım

Tamam canım çok baktım buldum çok şükür duayı...
Yok okumammisum kuzum yaa
Yaa helal edin kacirmsiim görmemişim çok bakmama rağmen canım ınsallah bugün bitiriyorum beni de bitirdim say internet cekmezse yazamazsam merak etme

-Adel- canım duanı paylaşırmısın
Allah'ım. Evimden huzuru,sağlığı,bereketi imanımızı eksik eyleme. Anneme babama sağlık sıhhat,eşime borcunu ödeme kolaylığı,yavrumuzu sağ salim kucağımıza alalım bana doğum anında kolaylık nasip eyle rabbim. Günahlarımızı af eyle sana iyce yakınlaştır bizleri hakkımızda hayırlı olan ne varsa onları bizlere nasip et. Evladımı imani kuvvetli yetiştirmeyi ailesine vatanına milletine hayırlı sekilde yetistirmemi nasip et. Kimin ne duası varsa kim duama iştirak edip amin diyosa onlarında dualarini kabul et rabbim.

Okixim

Tamam canım bu duayı akşam bitirdin sayıcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…