3bin fatiha

313 Rabbi Yessir ve Salavat

Bismillâhirrahmânirrahim
"Rabbi yessir velâ tuassir
Rabbi temmim bil hayr"

Dua sahibi 24 kişi başı 17 okunacak

"Allahümme salli alâ seyyidina Muhammedin ve alâ ali seyyidina Muhammed"
Herkes 100 tane okuyacak

1. MoonfacedMom
2. Ocalh
3. nursevdi
4. F FairyTale89
5. N ndulaak
6. 5 528mucizemmm
7. K Khvekokusu20
8. begonvil1985
9. Namaria
10. @Mamilo
11. Cuel
12. yalutserkan
13. memurhanim
14. B Beklenen2
15. caramel_7
16. -Adel-
17. debriyajgazfren
18. S selametle66

B Beklenen2 Duası
Ya Rabbim sana bütün peygamberlerin ettiği duayla yalvarıyorum hayırlısıyla bir evlat nasip et hayırlısı değilse hayra çevir öyle nasip et Allahim

Okudum canım Allah kabul etsin

Okudum Allah kabul etsin inşallah

Kikoo ve S selametle66 kızlar ikinizi defalarca etiketlememe rağmen girdiğiniz halde cevap yazmıyorsunuz
Kaç kişinin duası tamamlanmadı yani okuduysanız okudum yazmak çok zor bişi değil
Kuzum yaa beni ksuura bakmazsaniz gruptan cikarin,
Kusura bakmayın 2 gündür ban yedim
Hellal edin her şey için çok teşekkür ederim

Yaaa canım 2 gündür giremeyince sizin dualar kaldı hakka girmek istemedim
Okuyamadim dualarınizi da
Okursun inşallah kuzum Bismillah de Cuelin duasindan başla okumaya okuduklarini yazki bende notunu alayım
Bir kaç sayfa geri gidersen duaları bulursun

Okudum ALLAH kabul etsin

Okudum Allah kabul etsin inşallah

Ban yedin diye gruptan çıkılmaz ki canım zaten okudugumuz dua on dakikalık bişey az kaldı listenin bitmesine bence kal
Haklısın mavikuplik ben demişdim okuyorum ama yazmayı uunutuyorum bide dogrudur profile sık sık giriliyor ama ben ablamla beraber 1 profil kullanıyorum yani 2 kişi tek profil o yüzden o yoksa kasıtlı olarak neden cevap vermeyeyim

beklenen2 arkadaşım için okudum Rabbim kabul etsin inşallah

Canım duaları okumak için girdiğinde toplu olarak kimlere okuduğunu yazabilirsin
K Khvekokusu20 okumayan sen kalmıştın bana bir mesajda zeynodan itibaren kimlere okuduğunu tek tek yazarsan bende duası bitenleri yazacağım
Tek istediğim siteye ne zaman giriyorsan o zaman kimleri okuduğunu yazman

İsim olarak yazamam ama hergün bi kişiye okuyoruz o yüzden bende hergün sıradaki diye niyet edip okudum biraz karışık oldu kusura bakmayın bundan sonra o kadar yogunlugum yok inşallah isim olarak yazarım tekrar kusıra bakmayın gerçekten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…