3bin fatiha

Sibel arkadaşım için okudum Rabbim kabul etsin inşallah

Sibel için okudum kizlar Rabbim dualarımızı kabul etsin

Cnm okudum Allah kabul etsin inşallah tez zamanda oldu sevinci yaşatsın

Valla kuzum kızımla azcık zor oluyor diş çıkarıyor yine prensesim ateş ondanmış
Benim karıştırdığım yer olursa destek at yani boş durma öyle balım ❤
Oy canım benim nasilda huysuz olur şimdi
Tabiki el atarım ayıpsn

İsmim nesrin.
Duam: Allahım sen her şeye Kadirsin ol deyince olduransın. Yalnız senden yardım ister yalnız sana kulluk ederiz. Rabbim bu zamana kadar ne istediysem verdin sana şükürler olsun. Şimdi de senden hayırlı sağlıklı salihlerden bir soy sahibi olmayı istiyorum. Nasip eyle Allah'ım. Eşime hidayet ver ya Rabbim. Hasetten, nazardan, kötü niyetli insanlardan sen bizi koru onların da sadece iyiliğini ver. Allah'ım kocamın çevresindeki kötü niyetli insanları bizden uzak tut. Ya Rabbi senin rızana giden yolda anne babamın ve eşimin rızasını kazanmayı nasip eyle. Anne babama ve kayinvalideme sağlık sıhhat ver. Kardeşlerime hayırlı kaderler ver ya Rabbi. Ya Muğis, bana yardım et. Duama ortak olan herkesin gönüllerinden geçen güzel duaları da nasip eyle. Amin

313 Rabbi Yessir ve Salavat

Bismillâhirrahmânirrahim
"Rabbi yessir velâ tuassir
Rabbi temmim bil hayr"

Dua sahibi 24 kişi başı 17 okunacak

"Allahümme salli alâ seyyidina Muhammedin ve alâ ali seyyidina Muhammed"
Herkes 100 tane okuyacak

1. MoonfacedMom
2. Ocalh
3. nursevdi
4. F FairyTale89
5. N ndulaak
6. 5 528mucizemmm
7. K Khvekokusu20
8. begonvil1985
9. Namaria
10. Kikoo
11. Cuel
12. yalutserkan
13. memurhanim
14. B Beklenen2
15. caramel_7
16. -Adel-
17. debriyajgazfren
18. S selametle66

N ndulaak Duası
İsmim nesrin.
Duam: Allahım sen her şeye Kadirsin ol deyince olduransın. Yalnız senden yardım ister yalnız sana kulluk ederiz. Rabbim bu zamana kadar ne istediysem verdin sana şükürler olsun. Şimdi de senden hayırlı sağlıklı salihlerden bir soy sahibi olmayı istiyorum. Nasip eyle Allah'ım. Eşime hidayet ver ya Rabbim. Hasetten, nazardan, kötü niyetli insanlardan sen bizi koru onların da sadece iyiliğini ver. Allah'ım kocamın çevresindeki kötü niyetli insanları bizden uzak tut. Ya Rabbi senin rızana giden yolda anne babamın ve eşimin rızasını kazanmayı nasip eyle. Anne babama ve kayinvalideme sağlık sıhhat ver. Kardeşlerime hayırlı kaderler ver ya Rabbi. Ya Muğis, bana yardım et. Duama ortak olan herkesin gönüllerinden geçen güzel duaları da nasip eyle. Amin

Nesrin Kardeşimiz için okudum, Allah kabul etsin imşallah

Nesrin arkadaşımın niyetine okudum Allah kabul etsin canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…