3bin fatiha

Nurdeseven kardeşim için okudum Allah kabul etsin inşallah

Nurseven için okudum

Canım okudum Allah kabul etsin inşallah, tez zamanda oldu sevinci yaşatsın.

İsmim Sibel
Allahım öncelikle anne babama uzun sağlıklı ömürler versin başımdan eksik etmesin.Mutluluğumu ve torun çok istiyorlar karşıma hayırlı bir insan çıkar rabbim huzurlu bir evlilik yapıp hayırlı evlat sahibi olmayı geç olmadan bana da nasip eyle
Uğradığım haksızlıklar karşısında beni haklı çıkar , zorluklarımı kolaylaştır , kaybettiğim maddi manevi kayıplarımı geri kazanmayı nasip et. Hakkımı aramak için gireceğim mahkemelerden beni alnımın akı ile haklı olarak çıkar Allahım davaları kazanmayı bana nasip et. Duama amin diyen arkadaşlarımın da hayırlı dualarını sen kabul et Allahım (Amin)

Sibel arkadaşımızın niyetine okudum Allah kabul etsin canım

Nurseven kardeşimin duasını okudum Allah kabul etsin

313 Rabbi Yessir ve Salavat

Bismillâhirrahmânirrahim
"Rabbi yessir velâ tuassir
Rabbi temmim bil hayr"

Dua sahibi 24 kişi başı 17 okunacak

"Allahümme salli alâ seyyidina Muhammedin ve alâ ali seyyidina Muhammed"
Herkes 100 tane okuyacak

1. MoonfacedMom
2. Ocalh
3. nursevdi
4. F FairyTale89
5. N ndulaak
6. 5 528mucizemmm
7. K Khvekokusu20
8. begonvil1985
9. Namaria
10. Kikoo
11. Cuel
12. yalutserkan
13. memurhanim
14. B Beklenen2
15. caramel_7
16. -Adel-
17. debriyajgazfren
18. S selametle66

F FairyTale89 Duası
İsmim Sibel
Allahım öncelikle anne babama uzun sağlıklı ömürler versin başımdan eksik etmesin.Mutluluğumu ve torun çok istiyorlar karşıma hayırlı bir insan çıkar rabbim huzurlu bir evlilik yapıp hayırlı evlat sahibi olmayı geç olmadan bana da nasip eyle
Uğradığım haksızlıklar karşısında beni haklı çıkar , zorluklarımı kolaylaştır , kaybettiğim maddi manevi kayıplarımı geri kazanmayı nasip et. Hakkımı aramak için gireceğim mahkemelerden beni alnımın akı ile haklı olarak çıkar Allahım davaları kazanmayı bana nasip et. Duama amin diyen arkadaşlarımın da hayırlı dualarını sen kabul et Allahım (Amin)

Okudum canım, Allah kabul etsin inşallah

Okudum canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…