3bin fatiha

İlk tercihim Ya Fettah mümkünse...
Ya Fettah ise ekleyın lütfen.
Fatiha için kararsız kaldım şu an...duruma göre yazarım katılıp katılmayacagımı.
Fettah ise düşünmeden listeye alın lütfen devam edersenız eğer....
B Beto2012 @Sealand ve tüm dua arkadaslarım hakkınızı helal edin. Sağlıcakla duayla sevgıler

Benden yana varsa eğer hakkımsana ve herkese helal olsun canım. Allah razı olsun senden çok emek verdin.

Senfonim Senfonim canım nerelerdesin?? ☺ Hadi listemizi oluştur da başlayalım okumalara

Burdayım ama karar verıldı mı? Ya Fettah isterseniz devam edelim. Zamanla devamlılıkla hayatınızda ki açılımını illa farkedıyorsunuz. Çok şükür...Ben kendi açımdan Fettah a devam etmek istiyorum. Fatiha için de düşündüm sayı çok fazla yetiştiremem onu diye düşünüyorum. Başka Dualar da okuyorum gün içinde Fatiha yı da okuyorum az sayıda ama her gün...O yüzden ona katılmayayım ben. Kusuruma bakmayın. <3

Burdayım ama karar verıldı mı? Ya Fettah isterseniz devam edelim. Zamanla devamlılıkla hayatınızda ki açılımını illa farkedıyorsunuz. Çok şükür...Ben kendi açımdan Fettah a devam etmek istiyorum. Fatiha için de düşündüm sayı çok fazla yetiştiremem onu diye düşünüyorum. Başka Dualar da okuyorum gün içinde Fatiha yı da okuyorum az sayıda ama her gün...O yüzden ona katılmayayım ben. Kusuruma bakmayın. <3

Canım Fatiha okunmayacak sanırım, Ya Fettah yada 313 Rabbi Yesir için bende tamamım. Herkes fikrini yazsın daha zaman kaybetmeyelim

Dua olduğu için adetliyken okunabilir ayetler adetken okunmaz
Aslında biraz araştırdım da farz namazlardan sonra okunması daha faziletli cuma günü kandiller vs. Demekki fazileti artsın diye abdestli okumak daha güzel olacak eğer sıkıntı olmaz derseniz bunu abdestli okuyalım mazeretli iken okumayalım derim ben ama çoğunluk ne derse ona uyarim

Aslında biraz araştırdım da farz namazlardan sonra okunması daha faziletli cuma günü kandiller vs. Demekki fazileti artsın diye abdestli okumak daha güzel olacak eğer sıkıntı olmaz derseniz bunu abdestli okuyalım mazeretli iken okumayalım derim ben ama çoğunluk ne derse ona uyarim
Tabi ki abdestli okunması daha faziletli ama abdestsiz de dua olduğu için okunabiliyor.

Tabi ki abdestli okunması daha faziletli ama abdestsiz de dua olduğu için okunabiliyor.
Bu dua okunursa eğer sıra bana geldiğinde mazeretli arkadaşların okumasını istemem benim için ben onların yerine de kendime okurum eğer yanlış anlamazsanız ben duların dahi gusul abdestsiz okunmasina karşıyım biraz 🤗

X