3bin fatiha

Canım fatihanın sayısı beni korkuttu biraz.. daha önce tecrübe ettiniz mi? Başka bir grupta 70000 fatiha okundu mu? İlerleyişi nasıl?

🌟SAYILARA DIKKAT EDELIM LUTFEN...🌟
Bismillahirrahmanirrahim🤲
72.000 adet fatiha suresi
Kisi basi🌟3.000 adet🌟 okuyacaktir...
(SÜRE 3 GÜNDÜR)
1. Tospaagtd Tospaagtd 💙
2. begonvil1985 begonvil1985
3. @Bademmm388💙
4. Ocalh Ocalh
5. @adel8893💙
6. MaviKuplik MaviKuplik
7. nursevdi nursevdi
8. mucizeistiyorumm mucizeistiyorumm
9. Uraniaaflora Uraniaaflora
10. memurhanim memurhanim
11. caramel_7 caramel_7
12. @Feslegen💙
13. canparcamugurum canparcamugurum
14.
FairyTale89
15. Bifincankahve Bifincankahve
16. Mitolojik Mitolojik
17. Sealand Sealand
18. Senfonim Senfonim
19. minik kalp0753 minik kalp0753
20. Rana_murat Rana_murat
21. casual woman casual woman
22. cansu_tr cansu_tr
23. MoonfacedMom MoonfacedMom 💙
24. @vuslatahasretim
Arkadaşlar kabul ederseniz bu duaya başlayalım

Allah razı olsun beni de eklemişsiniz. İyi oldu. Ya fettah devam edıyorum ben her gun ama Fatıha da okumaya başlıyorum inşallah bugun. Gerçi 3000 çok gibi Fatiha için...katılmasam daha iyi Fatiha ya....bitiremem aksaklık falan olur belki...

Son düzenleme:
İlk tercihim Ya Fettah mümkünse...
Ya Fettah ise ekleyın lütfen.
Fatiha için kararsız kaldım şu an...duruma göre yazarım katılıp katılmayacagımı.
Fettah ise düşünmeden listeye alın lütfen devam edersenız eğer....
B Beto2012 Sealand Sealand ve tüm dua arkadaslarım hakkınızı helal edin. Sağlıcakla duayla sevgıler

İlk tercihim Ya Fettah mümkünse...
Ya Fettah ise ekleyın lütfen.
Fatiha için kararsız kaldım şu an...duruma göre yazarım katılıp katılmayacagımı.
Fettah ise düşünmeden listeye alın lütfen devam edersenız eğer....
B Beto2012 Sealand Sealand ve tüm dua arkadaslarım hakkınızı helal edin. Sağlıcakla duayla sevgıler
Helal olsun canim ne demek sende halal et🙏

Kızlar listeyle kim ilgileniyor bilemediğim için yazıyorum, Allah razı olsun benide listeye eklemişsiniz ama önceki sayfalarda da yazdığım gibi sayı beni korkuttu ,altından kalkamam gibi geliyor. Zikir gibi değil, üstelik regli zamanıda okunmadığı için liste çok karışır diye düşünüyorum. Farklı birşey okursanız muhakkak katılırım , bu sefer beni mazur görün🙏🏻

Kızlar listeyle kim ilgileniyor bilemediğim için yazıyorum, Allah razı olsun benide listeye eklemişsiniz ama önceki sayfalarda da yazdığım gibi sayı beni korkuttu ,altından kalkamam gibi geliyor. Zikir gibi değil, üstelik regli zamanıda okunmadığı için liste çok karışır diye düşünüyorum. Farklı birşey okursanız muhakkak katılırım , bu sefer beni mazur görün🙏🏻
Canım ben beceremiyorum yönetmeyi fatiha okunmucak

X