3bin fatiha

Canım fatihanın sayısı beni korkuttu biraz.. daha önce tecrübe ettiniz mi? Başka bir grupta 70000 fatiha okundu mu? İlerleyişi nasıl?

Allah razı olsun beni de eklemişsiniz. İyi oldu. Ya fettah devam edıyorum ben her gun ama Fatıha da okumaya başlıyorum inşallah bugun. Gerçi 3000 çok gibi Fatiha için...katılmasam daha iyi Fatiha ya....bitiremem aksaklık falan olur belki...

Son düzenleme:
İlk tercihim Ya Fettah mümkünse...
Ya Fettah ise ekleyın lütfen.
Fatiha için kararsız kaldım şu an...duruma göre yazarım katılıp katılmayacagımı.
Fettah ise düşünmeden listeye alın lütfen devam edersenız eğer....
B Beto2012 Sealand ve tüm dua arkadaslarım hakkınızı helal edin. Sağlıcakla duayla sevgıler

Helal olsun canim ne demek sende halal et

Kızlar listeyle kim ilgileniyor bilemediğim için yazıyorum, Allah razı olsun benide listeye eklemişsiniz ama önceki sayfalarda da yazdığım gibi sayı beni korkuttu ,altından kalkamam gibi geliyor. Zikir gibi değil, üstelik regli zamanıda okunmadığı için liste çok karışır diye düşünüyorum. Farklı birşey okursanız muhakkak katılırım , bu sefer beni mazur görün

Canım ben beceremiyorum yönetmeyi fatiha okunmucak

Merhaba kızlar evet az sayılı olursa bende çok isterim.devam etmeyi. 3 gunde 3000 fatiha 10000 el fettah okumaya yetisemiyorum ama 313 rabbi yessir olursa seve seve katilirim bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…