3bin fatiha

Yaa bu sene yaz pek gelmez gibi cunku daha tam kış gelmedi o yuzdende pek yaz gibi dusunme canim
Orası var doğru ya mevsimi mevsiminde yasasak bise anlamadım normalde bu ayda bizim buralar fena soğuk olurdu

Burcu arkadaşımızın niyetine okudum Allah kabul etsin

begonvil1985 B Bademmm388 -Adel- Ocalh debriyajgazfren nursevdi mucizeistiyorumm Uraniaaflora memurhanim Kafiyesizsiir caramel_7 canparcamugurum Bifincankahve M Makbile F FairyTale89 Sealand Senfonim Rana_murat B Beto2012 vuslatahasretim @casual_woman C cansu_tr minik kalp0753 MoonfacedMom
Kızlar hepiniz hakkınızı helal edin hepimiz birbirimize duamızı ettik rabbim hepinizden razı olsun rabbim size dualarınızı kabul olmuş ve şükürlerle dolu bir yıl nasip etsin 2020 hepinize şans mutluluk huzur sağlık evlat aşk eş getirsin rabbim hepinize duanızı yaşamayı nasip etsin

Amin canim benim insaAllah güzel dua kardeşliği oldu gerçekten hiçbirimiz birbirimizi tanimasakta duamizin kabulu için birbirimize dua ettik ne mutlu bize ❤

Aminnn insallah canim sizlerde hakkinizi helal edin hersey gonlunuzce olsun inşallah

Helal olsun canm sende helal et amin inşallah hepimiz için inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…