3bin fatiha

ARkadaşlar hepinizden Allah razı olsun, yeni yıl inşallah hepimize güzellikler getirir. Yeni bir liste oluşturulursa benide almayı unutmayın canım B Beto2012 🥰 Bu grupla sonuna kadar varım 🤩
Aminnnn insallah canlar happy new year hepimizee🎉🎉
Veeee boll bebişli yıl olsun inşallahhh👶👼
Sen zaten ekürimizsin bizim canimmm😍🤩

Betül arkadaşıma okudum allah kabul etsin. Hakkım varsa helal olsun hiç birinizden yana kalbim kırılmadı rabbim hepimize gönlünde olanı hayırlısıyla versin inşallah

Son arkadaşa da okuyorum bugün biter inşallah.
Rabbim hepinizden razı olsun yeni yılda hepimizin yüzü güler dualarımızı yaşarız inşallah 🤲🏻

@begonvil1985 @Bademmm388 -Adel- -Adel- Ocalh Ocalh debriyajgazfren debriyajgazfren @nursevdi mucizeistiyorumm mucizeistiyorumm Uraniaaflora Uraniaaflora @memurhanim Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir caramel_7 caramel_7 canparcamugurum canparcamugurum Bifincankahve Bifincankahve M Makbile @FairyTale89 Sealand Sealand @Senfonim Rana_murat Rana_murat B Beto2012 vuslatahasretim vuslatahasretim @casual_woman C cansu_tr minik kalp0753 minik kalp0753 MoonfacedMom MoonfacedMom
Kızlar hepiniz hakkınızı helal edin hepimiz birbirimize duamızı ettik rabbim hepinizden razı olsun rabbim size dualarınızı kabul olmuş ve şükürlerle dolu bir yıl nasip etsin 2020 hepinize şans mutluluk huzur sağlık evlat aşk eş getirsin rabbim hepinize duanızı yaşamayı nasip etsin
Amin

@begonvil1985 @Bademmm388 -Adel- -Adel- Ocalh Ocalh debriyajgazfren debriyajgazfren @nursevdi mucizeistiyorumm mucizeistiyorumm Uraniaaflora Uraniaaflora @memurhanim Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir caramel_7 caramel_7 canparcamugurum canparcamugurum Bifincankahve Bifincankahve M Makbile @FairyTale89 Sealand Sealand @Senfonim Rana_murat Rana_murat B Beto2012 vuslatahasretim vuslatahasretim @casual_woman C cansu_tr minik kalp0753 minik kalp0753 MoonfacedMom MoonfacedMom
Kızlar hepiniz hakkınızı helal edin hepimiz birbirimize duamızı ettik rabbim hepinizden razı olsun rabbim size dualarınızı kabul olmuş ve şükürlerle dolu bir yıl nasip etsin 2020 hepinize şans mutluluk huzur sağlık evlat aşk eş getirsin rabbim hepinize duanızı yaşamayı nasip etsin
Allah razi olsun rabbim cumlemizin dualarini kabul etsin 🤲

amin canım inşallah dualarımız kabul oldukça birbirimize verelim haberlerimizi:KK200:

Betül için okudum rabbim kabul etsin 🤲🏻 Hakkınızı helal edin B Beto2012 canım hamilesin Rabbim evladını sağlıkla bir avazda kucağına almayı nasip etsin evladının en güzel günlerini gör inşallah bizleride duanda unutma🌸
Amin amin insallah canim Allah razi olsun iyi dileklerin icin🙏🙏🙏💙 dualarimdasiniz🙏

X