37 haftalık hamileyim.Doktor suyumun az olduğunu söyledi

CANAN05

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2009
7
0
38
Kızlar gebeliğimin 37.haftasındayım.Suyumun az olduğunu öğrendim.Nstye girdim bebeğin kalp atışları normal çok şükür.Su içmem gerekiyormuş bol bol.Bu konu hakkında bilgisi olan var mı.Biraz endişelenmedim desem yalan olur.....

canım benimde 35. haftam birkaç hafta önce doktorum banada aynısını söylemişti ve bol su iç demişti sonraki kontrole şükür düzeldi.sordum az olsa ne olurdu diye korkacak bişey yok bişey olmaz erken doğum olur en fazla demişti.sen 37. haftandasın birde korkacak birşey yok yanii en fazla erken doğar bebeğin ama bol su iç düzelir havalardan oluyormuş

Çok sağol canım.Rahatlattın beni gerçekten.Su tüketımımı arttırdıktan sonra hareketlerı de artmaya başladı artık bol bol su içmek lazım.Hayırlı günler canım.

tamam bol bol suda ama azalmış su cok rsklı nıe almıo 37 de alınıyo sezaryanla bebık...ben olsam aldırırdım...buyuk bı rsk bence..hergun nst ye grcek halın yok takıbı ıcın..almasını teklıf et derım ben sen blırsın tabe yınde canmcım ama sakın ihmal etme cokkkkkkkkkk önemlı...su ıcmekle olcak sey degıl...hersey normelken gereklı bısı o:eek:lmaz:l

X