37+6 doğum için erkenmi:??

ayxsxegxuxl34

kuzucuklarım:)
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2007
513
8
42
doktorum 37+6da bebeği alabilirz dedi sizce erkenmi ilk doğumumda sezeryanla olmuştu ama o 32 haftalıktı prematureydi bunda herşey normal gidiyo ama 37+6da alabilirz dedi bişey olmaz dimi korkuyorum :1shok:

canım normal aslında 38. haftan bitip 39 ar girerken alalım demiş birkaç gün daha bekletebilirde ama o zamanda kendiliğinden doğma ihtimali var genelde alınan tarihi vermiş doktorun korkacak birşey yok Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

benim oğluşum da 37+4 de normal doğumla doğdu..gelişimide bir hafta geriydi hatta..çok şükür hiç bir sorun olmadı.küvöze filan gerek kalmadı..3000gr doğmuştu..doktorlara güven canım.benim doktorum 36 haftalıkken 3-4 gün daha geçerse hiç bir sorun olmadan doğar demişti...gerçekten de öyle oldu..

canım bende oğluşumu 38 +1 de sezeryanla dünyaya getirmiştim oğlum 3kilo 60 gr dı sğlıklıydı bi sorun olmamıştı bişey daha canım bebeğinin cinsiyeti kızsa hiç korkma daha çabuk gelişiyo onlar erkek çocuklarnın gelişimleri biraz daha geriden geliyo hayırlı doğumlar canım

36+5 deyim bende allah sağlıklı sıhatli kucağımıza almayı nasip etsinn allah kurtarsınn

X