36+2de kanama ve 2cm açıklık 🤰

Ay maşallah ya darısı başıma olur insallah heyecanla bekliyorum
Amin inşallah. Hayırlı,sağlıklı, kolay bi doğum olsun. Unutulmaz bi deneyim. Ben doğum şeklini hiç düşünmemiştim neyse oydu benim için. Bebeğim karar verecekti ona çok şükür normal ve Kolay oldu. Bi anda oluyor her şey sonradan düşününce film gibi gerçekten vay be falan oluyosun.

Amiin amin inşallah umarım en kisa zamanda bende araniza katılırım

Merhaba bende yarın 36+0 olcak tam. Doğurursam diye endişe oluyor bazen maşallah sizin ne güzel olmuş öyle kaç kilo doğmuştu acaba

Merhaba bende yarın 36+0 olcak tam. Doğurursam diye endişe oluyor bazen maşallah sizin ne güzel olmuş öyle kaç kilo doğmuştu acaba
Canım kilosu 2.250 idi. Azdı yani ama çok şükür sıkıntı yaşamadık öyle güzel kilo aldı ki şükürler olsun. Zayıf bile doğsa bebişin üzülme yani zayıflar daha çabuk artıyo. Rabbim sağlıkla, hayırla, kolaylıkla Doğum nasip etsin sanada. Zamanında olması daha iyi tabi ama tehlikeli süreci atlatmışsın maşallah benim annem de kolay Doğum yapmış mesela abime bana. Kız anneye çeler derler ya doğru. Hamdolsun çok kolay bi Doğum oldu bebeğimin küçük oluşunun etkisi de oldu elbette ama küçük bebekler kendini aşağı itemez o yüzden o da zor derler. Ben doğumu nasıl yaparım normal mi sezaryen mi diye hiç düşünmedim. Allahım bana sağlıklı hayırlı Doğum nasip et dedim Rabbim en kolayını nasip etti :)

Benim annemde ablamla ikimizi evde normal doğurmuş :) en son 2800 dü kilosu kızımın, Salı günü tekrar kontrolüm var bakalım. Rabbim evlatlarımızı bizlere bağışlasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…