35 inden sonra hamile mi kalmak istiyorsun?

yas ne olursa olsun... Hamis kalmak istiyormusun????

• Evet, istiyorummmm

OY: 23 92,0%
  • Hayir, istemiyorummmm

OY: 2 8,0%

• Ankete Katılan
    25

dilara1

canim kizim Dilaram
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2009
760
0
Kizlar ben istiyorum.
Hadi gelin su ana kadar yasadiklarimizi, dertlerimizi ve su anki hissetiklerimizi beraber paylasalim...

ya kizlar bende aslinda hamis kalmak sorun degil… daha cok sonrasi… 4 düsük yasadim ben :sinifsinif:
insallah bir daha yasamam… kimse yasamasin

bende 6 ay sonra dolduruyorum 35imi...

16 aylık evliyim, 16 aydır da bebiş için çalışmaktayız, henüz başarılı olamadık...

bu arada daha teşhisi konmamış bazı rahatsızlıklarım var, adet düzensizliği belirtili. ne olduğunu haftaya öğreneceğim. zaten şimdiye kadar da hiç doktora gitmedim bu konula ilgili, gidip herşeyi öğrenmek istiyorum...

çevremde bu yaşlarda bebeklerini kucaklarına alanlar oldukça fazla. yakınen tanıdığım birkaçı çok kolay kavuşamadı bebeklerine ama sonuçta başardılar. dilerim biz de o başarılı olanların arasında yerimizi biran önce alırız yerimseniben

bende troit bezleri az calisiyormus, yani hipo var bende. bu yüzden hep düsük olmus…
ya yas gectikce bebis sahibi olmak zorlasiyor

ya kizlar bende aslinda hamis kalmak sorun degil… daha cok sonrasi… 4 düsük yasadim ben :sinifsinif:
insallah bir daha yasamam… kimse yasamasin

canım çok geçmiş olsun. inşallah bir daha tekrarlanmaz da bebişine kavuşursun biran önce :Saruboceq:
kaç haftalıkken yaşadın düşükleri, erken mi?
ben de 2 defa kimyasal gebelik yaşadığımı düşünüyorum ama doktora gitmedim o yüzden çok da emin değilim, her 2 seferde de 1 hafta civarında geciken kanama, 1 pozitif idrar testi ve tam kan testine gidecekken başlayan kanama yaşadım, ama kimyasal gebelik midir nedir bilemiyorum...

insallah canim yaaa… benim gerci bir kizim var ama kizim bir kardes istiyor… hemde cokkk

insallah rahasizliklarin gecici birseydir…. dua ediyorum canim Rabbim herkeze veir insallah

canım çok geçmiş olsun. inşallah bir daha tekrarlanmaz da bebişine kavuşursun biran önce :Saruboceq:
kaç haftalıkken yaşadın düşükleri, erken mi?
ben de 2 defa kimyasal gebelik yaşadığımı düşünüyorum ama doktora gitmedim o yüzden çok da emin değilim, her 2 seferde de 1 hafta civarında geciken kanama, 1 pozitif idrar testi ve tam kan testine gidecekken başlayan kanama yaşadım, ama kimyasal gebelik midir nedir bilemiyorum...

evet bencede kimyasal gebeliktir o.
benim ilk iki düsügüm 9. hafta da oldu ücüncü düsügüm de 9. uncu haftada ama kese bos tu… ve dördüncü düsük te hamile oldugumu ögrendikten bir hafta sonra yani 6 haftalikken...

doğru söylüyorsun canım, yaş ilerledikçe bu işler zorlaşıyor maalesef... evlenirken de biliyordum bunu gerçi ama en geç 1 yılda hamile kalırım diyordum, öyle dediğim gibi kolay olmuyormuş onu öğrendim yerimseniben
demek kızın var ve kardeş istiyor, ay yerim ben onu yaa zemuszemus kaç yaşında kızın canım?
bencede ablasıyla arası çok çok uzun olmadan kardeşinin de gelmesi iyi olur ama ah şu vücutlarımız şu bebiş konusunda bizim istediğimiz zaman bir he deseler ne kadar güzel oalcak :icecream:

bu arada birşey soracam canım bu tiroidin az çalışması genetik birşeymidir neden dersen benim annemde de var bu rahatsızlık acaba beni de etkiliyor olabilir mi bir şekilde?

doğru söylüyorsun canım, yaş ilerledikçe bu işler zorlaşıyor maalesef... evlenirken de biliyordum bunu gerçi ama en geç 1 yılda hamile kalırım diyordum, öyle dediğim gibi kolay olmuyormuş onu öğrendim yerimseniben
demek kızın var ve kardeş istiyor, ay yerim ben onu yaa zemuszemus kaç yaşında kızın canım?
bencede ablasıyla arası çok çok uzun olmadan kardeşinin de gelmesi iyi olur ama ah şu vücutlarımız şu bebiş konusunda bizim istediğimiz zaman bir he deseler ne kadar güzel oalcak :icecream:

benim kizim 9 yasinda… biraz gec kaldim bazi nedenler yüzünden ama… ne yapalim

bu arada birşey soracam canım bu tiroidin az çalışması genetik birşeymidir neden dersen benim annemde de var bu rahatsızlık acaba beni de etkiliyor olabilir mi bir şekilde?

valla hic bilmiyorum genetik midir. benim annemlerde yok, yani bizim yakin ailede...

Kizlar belirtilerimizi paylasalim. ugrasan varmi… bu ay insallah deniyen varmi??

benim daha bir sonraki adet tarihim 26 Kasim. daha cok var yaaa… nasil dayanacam

insallah hep beraber hamile kalipppp dogururuuz da bebisleri de aliriz kucagimizaaa

X