34 haftalık doğum yapanlar

Bebiszelis

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2024
39
14
32
Merhaba arkadaşlar 34 haftalık hamileyim 29. Haftada 2 doz ciğer geliştirici yapıldı. Bugün yine sağ kaşıktan giren sancı ve kasilmalarim var doktor randevum da bugün gidicem. 34 de doğum yapıpta kuveze girmeyen varmı ciğer geliştirici de yapılmışken. 32 haftada ,1800 1900 Gr arasındaydı kilosu şuan kaç bilmiyorum bugün öğrencem.

Sakin ol stres de etkili
Çoklu gebeliği olan hemen hemen tüm anneler erken doğuruyor 40 hafta sürmüyor... küvezde kalması gerekirse kalıyorlar ve doğru eve gidiyorlar. Onlarda bile sorun olmuyor ise sende de olmaz. Panik yapma.. Allahın izni ile sağlıkla kavuşun birbirinize
Kiloya da takılma emzirdikçe kilo alacak
Sen bir şey olur endişesi ile geriyorsun bebek de hormonlar da etkileniyor.
Bol bol yeşillik dereotu ye, bol su iç güzelce dinlen.. sütün gelsin.. acil bir durumda gerilme sakın her şey düzene girer inşallah

Benim kızım 41. Hafta doğdu ödem gidince 2,5 kg kaldı.. kilo alımının hafta ile hiç ilgisi yok. 41 diye 4 kilo olmadı yani

Teşekkür ederim benim ikinci gebeliğim de 26 haftada doğdu altı gün yaşadı kaybettim bu da erken doğum riskli geçti hep tedirginliğim bu yüzden inşallah hayırla sonuçlanır

Merhabalar ben de önümüzdeki hafta 34 + 4’te doğum yapacağım. Siz doğurdunuz mu nasılsınız merak ettim açıkçası ben de çok tedirginim

Merhabalar ben de önümüzdeki hafta 34 + 4’te doğum yapacağım. Siz doğurdunuz mu nasılsınız merak ettim açıkçası ben de çok tedirginim
Yok canım bende 35+3 oldum dogurmadim çok şükür. Doktorum nidicard ve duphaston diye iki ilaç verdi onlari kullanıyorum sancilarim diniyor. Ayın 2 sinde randevuya gitcem doğum tarihi verecekmiş. Bide doktorum kesinlikte erken riski olduğu için alttan muayene yaptırmadı bı sefer kendi baktı alttan ondada sancilarim 100 olduğu için bakmak zorunda kaldi

Freya 31 hafta 8 ay mı oluyor

Sizin için çok sevindim bu arada arada bayağı bir süre bence bebek bekler

Ah evet, dün netleşti. Salı günü sezeryana giriyorum kızım tam 34+4 olacak bana dua edin
Rabbim yar ve yardımcın olsun inşallah sağlıkla kucağına al kuzunu. Aramızda ilk kavuşan sen oldun bizlerede bu haftaları görmek nasip olsun inşallah. Hiç korkma stres yapma çektiğin bütün sıkıntılar salı günü bitecek minik mucizene kavuşuyorsun ayy hayali bile çok güzel

Âmin arkadaşım inşallah o kadar heyecanlıyım ki zaten onun sağlığı haricinde başka hiçbir şey düşünemiyorum siz dilerim daha da çok haftalari görürsünüz biz kritik zamanlardan ancak bu kadar gelebildik resmen mucizeydi bizim hikayemiz zaten

35 ten sonrasına sabredemem gibime geliyor meraktan çatlıyorum teni ne renk, sesi nasıl kokusunu hayal ediyorum sürekli. Karnımda oynadıkça dokunuyorum neresi acaba burası deyip inceliyorum çocuğu geçen gün o kadar rahatsız ettim ki elimin altından sol tarafıma kaçtı gitti. Kuzum diyordur nasıl manyak bir annem var huzur vermiyor bana diye

Merhaba. Ben cevap veremeyeceğim. Daha 24 haftalığım ama ciğer geliştiricinin neden yapıldığını merak ettim. Bir sorun mu görüldü bebeğinizde? Sağlıkla gelsin inşallah

Haklı bebiş Rahatsız Etme o kadar bence çok fazla rahatsız etmekte iyi değil doktor bile dikkat ederek kontrol ediyor hele bizim durumlarımızda insan her şeyini çok merak ediyor

Haklı bebiş Rahatsız Etme o kadar bence çok fazla rahatsız etmekte iyi değil doktor bile dikkat ederek kontrol ediyor hele bizim durumlarımızda insan her şeyini çok merak ediyor
Eşimde kızdı zaten hep görüyorum kız hareket ettikçe elinle oynadığı yerlere dokunuyorsun bırak günah diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…