34.Haftada doğum yaptım, bebeğim yoğun bakımda.. Desteğinize ihtiyacım var 🙏🏻

Çok mutlu oldum sizin için ne mutlu kuzunuza kavuşmuşsunuz lohusalıktan galiba sanki hep kötü düşünceler aklıma bir anda geliyor delirecek gibi oluyorum
Ben de aynı şeyleri düşündüm hiç kolay değil biliyorum ama biz iyi olalım ki onlar da iyi olsun

Gelgitli anlar yaşıyorum gün içinde hep kendimi toparlamaya çalışıyorum sonrasında

28 haftalık doğdu kızım 83gün mücadele verdik o günleri yaşayana sormak lazım :) şimdi kucağımda kendinden geçmiş uyuyor. Evladın gelene kadar kendini toparla. Ona enerjini tam anlamıyla verebilmek için ağla da sızla da ama duanı eksik etme onunla ilgili güzel hayallerini de kur. Çok sürmez yoğun bakımlar çok güzel artık. Sütünü alıyorsa ve desteksiz solunum yapıyorsa anneden ayrı bırakmamak için uğraşıyorlar merak etme

Gerçekten Bencede yaşayanlar en iyi anlıyordur. Sütümü alıyor ama maalesef henüz desteksiz solunum yapamıyor yavrum zaman lazım biliyorum. İnşallah Allahım benimde kucağıma almayı en yakın zamanda nasip eder

Bundan sonra kilo alımı anne cocuk uyumu emzirme falan derken 10 gün sonra evinizde maşallah size

Üniversite hastanelerinde oluyor bebegin taburculuk tarihine yakınken sizi odaya alıp bebeginizi yanınıza veriyorlar beslenmesini emzirmesinl gösteriyorlar size öğretiyorlar güzel bir uygulama

Üniversite hastanelerinde oluyor bebegin taburculuk tarihine yakınken sizi odaya alıp bebeginizi yanınıza veriyorlar beslenmesini emzirmesinl gösteriyorlar size öğretiyorlar güzel bir uygulama
O zaman belki biz de yoktur diye düşünüyorum

Ben ilk bebeğimi 36 haftalık anne karnına kaybettim.ikinci 36+2 doğdu ve 10 kaldı şuan 5aylık kıpır kıpır bir bebek hiç üzme kendini bazen orada olmaları daha hayırlı ve güvenli olabilir.arkadasım da 34 haftalık doğum yaptı 3 gün kaldı çıktı bazen bebekten bebeğe değişiyor bu süreç 32 hafta doğum yapan oldu 3hafta kaldı.hayta şöyle söyleyeyim bir arkadaşım 28 haftalık doğum yaptı şimdi okula giden aslan parçası bir evladı var.senin iyi olman lazım bebeğin hisseder.şuan bebeğin için yapabileceğin en güzel şey moralini yüksek tutup düzenli sütünü sağmak bebeğinin ihtiyacı .
Zaten belli bir süre sonra emzirmende müsade ederler.bebeğine şapka takıyorlardır hemşilerden onu rica et kokusuyla sütünü sağmanda Sütün için iyi gelir.inşallah en kısa zamanda taburcu olur minnoşum dualarım onun için.

Rabbim bağışlasın yavrunuzu maşallah ona Hepsi biricik o yüzdende bambaşkalar, kızımın da benim gibi savaşçı olduğunu biliyorumhamileliğim çok zorlu geçti o haftalara gelebilmek için çok emek verdim biliyorum ki kızım da benimle aynı güçte. Moralimi yüksek tutup devamlı sağım yapıyorum evet bugün de şapkası vardı teşekkür ederim fikir için dualarınız için de

Bu süreç biraz zorlu geçiyor ama sonrası çok güzel.hatta bebeğinizin düzeni oturmuş şekilde olacak rahat bile edeceksiniz.
Çünkü orada 2 saate yada 3 saatte bir besliyorlar bebek o saate ve rutine alışık hatta desteksiz uyumayı bile öğrenmiş oluyor siz onu uyutmak için sallama pış pışlama yapmanıza bile gerek kalmıyor biz bunu 2.5 ay sürdürebildik sonra bozduk.
Ne kadar güzel bir annesi var savaşçıkavuşmak için sadece birazcık sabır kucağınıza aldığınızda kokusu size bugünleri unutturacak

Benim oğlumda 34+5 de doğmuştu ciğerleri gelişmemiş hemde enfeksiyonu vardı çok zor malesef bir süreç bebeğiniz iyileşecek merak etmeyin oğlum 1 yaşını geçti maşallah duvarları tırmanıyor

Merhaba , hiç korkmayın Allahın izni ile iyi olacak, benim kızım 28 haftalık 860 gr doğdu, cok şükür hayata tutundu , suanda düzeltilmiş 6 aylık, sakın umutsuz olma , bol bol süt sağ, dikkat et sütün kesilmesin, elektrikli pompa ile düzenli sağ...

Ben de her defasında ağlıyorum, yüreğim parçalanıyor çünkü. Çok mu güçsüzüm diyorum, bilmiyorum çok karmaşık bir süreç. En iyi yaşayanlar anlar bence
Canım ağlaman güçsüz hissetmen çok normal lohusalık hormanlar falan hepsi etkiliyor.Ama olumlu düşünmek çok etkili bence.Kendini bırakma hep pusetine koyup eve getirecegini düşün.Bebeĝin de senin duygularını hissediyordur bence.Sen güçlü ol ki o da güçlü olsun.İnsallah sağ salim kavuşacaksınız

her anne gibi en büyük isteğim tabi ki iyi olması sonrada kuzumla kavuşmak. Hiç
Bu açıdan bakmamıştım düzen olarak haklısınız belki de

Hep hep iyiyi düşünüyorum biliyorum çok güzel olacak sonrası hep süt sağıyorum dediğiniz gibi

Kendimi toparlamaya başladım ilk günlere göre çok çok daha iyiyim bu konuda, bu sürecin geçeceğini kızımın çok daha güçlü geleceğini biliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…