34.Haftada doğum yaptım, bebeğim yoğun bakımda.. Desteğinize ihtiyacım var 🙏🏻

Ssda_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2018
2.094
2.221
25 Haziran günü, 34+3de bebeğim dünyaya geldi. Ciğer gelişimi tam olmadığı için bebeğimi yeni doğan yoğun bakımını aldılar. Sadece haftanın 3 günü görebiliyorum. Şuan sadece kızıma süt sağıp götürüyorum elimden başka hiçbir şey gelmiyor. Desteğinize, dualarınıza ihtiyacım var. Kendimi delirecek gibi hissediyorum. Bir an olsun kızım aklımdan çıkmıyor

Yeğenim de kaldı bir süre. Sonra iyileşti büyüdü 10 yaşında şimdi. İnşallah iyi olacak ve sizinle olacak

Eminimki cok güzel bakarlar orada 24. Hafta yaşam sınırıyken 34. Haftada emin ellerde toparlanıp sizin yanınıza verirler üzülmeyin sütünüz olsun üzülürseniz kesilebilir.

Eminimki cok güzel bakarlar orada 24. Hafta yaşam sınırıyken 34. Haftada emin ellerde toparlanıp sizin yanınıza verirler üzülmeyin sütünüz olsun üzülürseniz kesilebilir.
Ona iyi gelebilmek için, sütümü götürebilmek için savaşmaya çalışıyorum bu günlerle o orada ben evde çok yüreğim parçalanıyor

Ona iyi gelebilmek için, sütümü götürebilmek için savaşmaya çalışıyorum bu günlerle o orada ben evde çok yüreğim parçalanıyor
Ama iyi sonuçta bunu düşünün ya kötü olsaydı başka sorunlar olsaydı allah korusun suan kritik bi durumda değil sadece orada daha iyi bakılıp size verilecek

Eltimde ikizlere hamileydi o da o haftalarda doğum yaptı. 1700 gram doğdular. Kuvezde kaldılar sanırım 1 ay ya da 40 gün kadar. Gel gör ki şuan masallahlari var. Bu sene 1. Sınıfa başlayacaklar Hiç üzülme kendini toparlar toparlamaz sana verirler.
Umarım en kısa sürede kavuşursun minigine

Gecmiş olsun en kısa zamanda kuzuna inşallah kavuşursun allahın izniyle en yakın zamanda kucagına alıcaksın

30. Haftada üç ay önce doğum yaptım. Bir buçuk ay küvözde kaldı. Şimdi kucağımda. Sizin de öyle olacak. Emin olun orda da çok iyi bakıyorlardır ona. Pozitif düşünün ki sütünüz etkilenmesin

Benim kızımda 2.140 gr doğdu şimdi 1.940 gr olmuş, iyi olsun hemen kavuşalım istiyorum

Ben 34+2 de doğum yaptım oğlum 2550 Gr kizim 1700 Gr dogdu kızım ve oğlum sadece bir hafta solunum açısından bekledi sora anne bebek uyumu filan emme kızımın kilosu derken bekledik biri 10 biri 2 hafta kaldı döndü aramiza merak etme çok daha iyi olup gelicekler ben her gün gidiyordum süt goturuyordum insan o an bebeğini istiyor duyguları karışıyor ama gelicek ve yanibaşinda büyücek inşallah Allah'ın izniyle

Ciğerleri tam gelişmemiş benimde kızımın ilaç tedavisi veriyorlar, sütümü alabiliyor. Haftanın 3 günü sadece görebiliyorum keşke her gün görebilsem ben de öyle özlüyorum ki. Sanırım lohusalıktan hep yüreğim ağzımda, hep korku içindeyim

Çok mutlu oldum sizin için ne mutlu kuzunuza kavuşmuşsunuz lohusalıktan galiba sanki hep kötü düşünceler aklıma bir anda geliyor delirecek gibi oluyorum

Toparlanır merak etme genelde bekletiyorlar 10 güne belli olur her hastane bir değil tabiki ozlemen çok doğal daha kaniniz caniniz birlikte hala ayrilmis değilsiniz.. resim çek ve ona bakarak severek sütünü sağ azalmaz sütun ben ağlayarak cikiyordum insan okadar duygularıyla kaplı oluyorki. Hepsi geçiyor çıktığında

Ben de her defasında ağlıyorum, yüreğim parçalanıyor çünkü. Çok mu güçsüzüm diyorum, bilmiyorum çok karmaşık bir süreç. En iyi yaşayanlar anlar bence

Ben de her defasında ağlıyorum, yüreğim parçalanıyor çünkü. Çok mu güçsüzüm diyorum, bilmiyorum çok karmaşık bir süreç. En iyi yaşayanlar anlar bence
Ağla ama sütunle daha iyi toparlayacak o yüzden kendini iyi hissetmeye çalış bunların hepsi gecicek Allah'ın izniyle dua et bu da bı süreç Rabbim daha zoru ile sinamasin kimseyi güçlü ol ki bebeklerin de öyle olsun şuan benim aklıma da getirdin o süreci seni çok iyi anlıyorum ama gecicrk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…