Sivilceli Ciltler 30 yaşına gelip hala sivilce derdi çekenler...

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Merhabalar. Ben de 32 yaşında düşük yaptıktan sonra tanıştım çene ve boyun bölgemde çıkan ağrılı ve can sıkan sivilcelerle. Her ay adetim bitince başlayan ve özellikle boyun bölgemde çıkan ve göğüs bölgeme kadar inen sivilcelerimle yıllarca mücadele ettim. Doğum kontrol hapı kullandığımda rahat ediyordum ancak. Bu haplarıda kullanmak bende depresif belirtiler yapıyordu, bu yüzden devamlı kullanamadım. Bir sürü kremler ilaçlar derken 8 yıl geçmiş bu mücadelemin üstünden. Ve geçen ay arkadaşım ada çayı iç bakalım hormonlar üzerinde etkisi var iyi gelir belki dedi. Ben hergün sabah akşam yeşil çay içerim demlediğim yeşil çayın içine 2-3 dal adaçayı koyup içtim. İlk adet döneminde sivilce sayım %70 azaldı ve ben adaçayını hiç bırakmadan içtim ve şuan 2. Adet dönemini de geçtim hiç sivilcem çıkmadı. Yıllarca derdimin dermanı çok kolaymış meğer. Sizede
faydası olur belki. Adaçayını hazırlarken kaynamış suyu bardağa alın 1-2dakika bekleyin, bardağın içine Adaçayını atın. Adaçayının üstüne kaynar suyu döküp haşlamayın. İnşallah sizede iyi gelir adaçayı.

Çok sağolun.
Şu an emziriyorum ve emzirirken adaçayı önerilmiyor. Ama bu süreçten sonra mutlaka deneyeceğim. Teşekkür ederim

bunun için başlık açtım ama pek rağbet görmedi:) gidin sülük tedavisi yaptırın iyi bir yere. valla bu sülükler bildiğin cildi acayip toparlıyor. bunu bu kadar geç yaptırdığıma köpek gibi pişmanım. bundan sonra sadece su sabun ve sülüktür benim için. yüzüme her haltı yaptırmış her ilacı kullanmış her ürünü kullanmış biri olarak diyorum. sarkmış cildi bile toparlıyor muazzam bişeymiş

Adacayi nin adet düzenine olumsuz etkisi yoksa kullanmak isterim halen başım dertte sivilce ile hormonal de değilmiş ama yinede kullanmak isterim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…