30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

Yazdiklariniz cok guzel, super ve fakat hala hislerinizi korudugunuza inaniyorum. Cunku gercek olan seylerin dillendirilebilecegine inanmiyorum. Yasiniz cok genc, yaralar sarildiktan sonra er ya da gec muhakkak biri olacaktir hayatinizda. Sevgiler
Çok teşekkür ederim canım. Ama canım o kadar acıyor ki bundan sonra asla kimseye guvenemem kolay kolay. Bazıları sadece uzaktan adamlar malesef gerçekten içleri sönmüş balon

Çok teşekkür ederim canım. Ama canım o kadar acıyor ki bundan sonra asla kimseye guvenemem kolay kolay. Bazıları sadece uzaktan adamlar malesef gerçekten içleri sönmüş balon

Bu benim icin de gecerli, ben de kolay guvenecegimi dusunmuyorum ama gecmisimde kalmis insanlar icin gelecegimi harcayacak degilim. Adimimi aldigim derslere gore atarim olur biter. Ama hayatina sanki hic bir sey olmamis, karsisindakini bocek gibi cigneyip gecmemis gibi davrananlar icin gelecegi sabote etmek tam tabiriyle aptallik olur.

canım gel De bunu bana anlat gel de bunu yüreğime anlat.. Ama her dediğinin altına imzamı atarım...canim

inşallah canım her geçen gün ümidim azalıyor dediğin gibi nasip artık
sana ömür boyu mutluluklar canım
Sağol canım :)
Ama sana tavsiyem aşırı seçici olma çünkü mükemmel insan yok . Bi ahlaksızlığı kötü alışkanlığı yoksa çok seçme

Sağol canım :)
Ama sana tavsiyem aşırı seçici olma çünkü mükemmel insan yok . Bi ahlaksızlığı kötü alışkanlığı yoksa çok seçme
canım benim aynı düşüncedeyim çok Seçici biri değilim aslında şuan çalışmıyorum ve karşıma çıkan erkekler için bu sorun oluyor hayırlısı diyorum artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…