30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

Ex lerın gozuk cıksın yaaaa. Valla ben daha sılkelenmedım gezıp tozmalar için. Gelırım nıe gelmım bi bahanesi olunca
e sende gelirsen haber et :) bencede gözü çıksın feminist oldum bundan gayrıı :))senin daha çok yeni ama en azından umudun yok o yüzden daha çabuk toparlanman lazım benim bu 3 ay boynca ha arar ha gelir diye diye manyak oldum umudumu keseydim böle olmazdı :)

yok be nerdeeeeeeeee. delırmeme az kaldı ama burasıyla kafamı dagıtıyorum. Iyı ki uye olmuşum tekrar. Numaralarımızı alalım. Özel den yaz arada. Bundan sonra TKK olarak takılırız artıkın çoğalarak

valla aynen bende iyiki diorum burası var yoksa kafayı yerdim en azından sen gbbi bi kaç kişinide sorununu okuosun yanlız diilim diosun numaraları alalım valla nolur nolmaz giremeyiz 34 yaş grubu oluşturalım whatsupta :))

aynen bence de. sen bana özel den gel gerısını orda getırırz. Ben ılk gun geldım bi baktım ooooo burası erkek magduru bayan kaynıo. yalnız degılım dedım gercekten. Degmez bunlar ıcın

aynen bence de. sen bana özel den gel gerısını orda getırırz. Ben ılk gun geldım bi baktım ooooo burası erkek magduru bayan kaynıo. yalnız degılım dedım gercekten. Degmez bunlar ıcın
şimd baktım bende sende ptesi üye olmuşun çok yeni ara ara bakardımda bu kadar buraya bağlandığmı hatırlamıuom :))

şimdi benim bu ex e bir veda mektubu göndermek istiyorum.birazcık uzun oldu yalnız.biraz kısaltarak yazacam.

atlamak istediklerim var.anlatmazsam yapamayacağım. durumumuzu kabullendim.güzel ayrılmadık .böyle istemezdim.kendimizi kontrol edemediğimiz zamanlar oluyor.içinde tuttun mu her şeye parlıya biliyorsun.unutulmaz.sadece alışılır.eski yaşanmışlıklar olunca duygular sönmüş kömür gibi daha kolay ateş alır.
seni hep ciddiye aldım.bunu karşılıklı sanıyordum.üzülerek görüyorum ki yanılmışım.bildiğim x ''bana gece gece msj yazman normal değil.'' deyip gece gece geyik muhabbeti yapmazdı.neler konuştuğumuzu biliyorsun zaten.yorumu sana ve vicdanına bırakıyorum.sonuçta o vicdan bir kaç yılda bir olsa da uyanıyor.bir düşün bakalım kaç kişi tekrardan duygusallaşmazdı.ne olursa olsun güvenimi sarstın.bu durum beni çok yaraladı.hiçbir şeyinle ilgilenmiyorum artık.ne olursa olsun hayatında olmak istemiyorum.yanına gelsem birileri bizi görseydi.sana bir şey olmazdı.yuva yıkan olurdum.hiçbir şeyden haberim yokken bile.ailem bile bana yüz çevirebilirdi.sakın iki arkadaş deme.kimseyi inandıramazsın. yalan mı.en büyük yangınlar bile ufak bir kıvılcıma bakar.felaketleri bir şey olmaz diyenler çıkarı zaten.düşündükçe boğulacak gibi oluyorum.kızgınlığım ve kırgınlığım hat safhada.senden haber bile almak istemiyorum.eninde sonunda yara alıyorum.ölüyorum yetiş desem bile gelme. mezarıma bile gelme.bana fatiha bile okuma.dediğin gibi dostumsan böyle yap.birkaç yıl sonra benden 'GENE' helalik isteme.bu sefer etmem,edemem.seni kolay unutmadım.uzun sürenin sonunda yoluma devam ebildim.o yolda da yürümeye devam etmek istiyorum.zaten hayat bana pek güzel süprizler hazırlamadı.birde sen zorlaştırma.sevmemeni anlarım.yalnız bu kafana estikçe beni arayıp rahatlamanı anlamıyorum.bunu yapamazsın.bu mektup veda mektubu bile olsa vedanıda istemiyorum.bu seferde vedasız çık hayatımdan.bundan böyle seni öldü kabul ediyorum.biri sorarsa bile aynı şekilde söylüyeceğim.sende aynısını yap.

biliyorum uzun oldu.yalnız bu kadar yazazsam rahatlamayacaktım.nasıl olmuş.

Son düzenleme:
yavrum bu kadarına bile gerek yokk yazarken yaşadıklarını hissetmişin ben 3 ay oldu ayrılalı benden böle sözler çıkmaz valla.. bu yazdıklarınla onu değerli kılıcan engelle gitsin kendini bişi sanıcağına..

Sindiremiyorum.ayrılalı ne kadar zaman oldu.birkaç yılda bir aradı.evlenmiş hala arıyor.birkaç sene sonra tekrar aynısını yapacak.bu 3.ya.biz ayrılalı bir iki sene olmadı.13 sene oldu.hala beni üzüyor.karınla problemin vardı.onun sıkıntısını unutmak için aradın di mi yszmıştım.hep aklımdsydın yazmış.bir şey yapmazsam içimdeki ateş sönmeyecek gibi geliyor.yoluma devam ediyordum.yıllardır sayılıdır aklıma gelmesi.yalnız o kadar sinirleniyorum ki hazmedemiyorum.

ya Allah aşkına bırak su adamı. Evlenmiş barklanmış hala sana yazıyor. Bu adamdan neyın hayrını beklerkı ınsan. hep aklındaysan senı nıe beklemedı evlendı gitti. Sınırını birsekılde hazmetmeyı ogren. Ama sakın bunla bir daha muhattap olma bu adamla. Belı artık cevp vermezsen sınırınde gecer. Cunku ebcne bu sınırın bırazı onaysa dıgerı de kendıne nıe cevap verıyorum acaba dıe. Bu adamla konusmaya devam ettıkce dıbı gelmeyecek. Yazık etme sana. Olan sana olcak, O na hiçbişe olmaz. Bırak ne halt yıyorsa yesın. Onun ne kadar dogru bır adam oldugu hala senın hayatına karısmasından belli. Kendıne deger ver ve bundan uzaklaş artık canım.

aynen öyle.çok zor zamanlar atlattım.hem onun yüzünden hem başka sebeplerden ötürü.kendğmi o kadar kötü hissediyorum ki.ceza alması gerek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…