30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

Ne sevıldım ne sevdım yoklugu ne kötuymus gec kaldım cok gec .Yas 29 bırı karsıma cıkar mı bılmem ama her şey zamanın da güzel niye böyle kader bılmıyorum .

Ne sevıldım ne sevdım yoklugu ne kötuymus gec kaldım cok gec .Yas 29 bırı karsıma cıkar mı bılmem ama her şey zamanın da güzel niye böyle kader bılmıyorum .
Yaşın daha genç, ben 31 yaşındayım. Demek ki vakti değil, demek ki hazır değiliz. Her nasip vaktine esirmiş. Hiçbir şey için geç değil.

Yaşın daha genç, ben 31 yaşındayım. Demek ki vakti değil, demek ki hazır değiliz. Her nasip vaktine esirmiş. Hiçbir şey için geç değil.
Benım ıcın her yol kapalı cunku kımsemız yok her sey cevreyle .Baskalarına gorucu gelırken benım bu yasıma kadar bır kısı oldu gelen .İş ortamım da da aynı kımsenın ılgılendıgı yok .Evlenemeyecegım bu acık ve net .

Sizi bu konudaki karamsarlığınızdan hatırlıyorum. Bana hiç gelmedi, zaten istemem görücü usulü. Çevremde bekar kimse yok ama yine kısmet diyorum, umudum var, hayırlısı için dua ediyorum.

Sizi bu konudaki karamsarlığınızdan hatırlıyorum. Bana hiç gelmedi, zaten istemem görücü usulü. Çevremde bekar kimse yok ama yine kısmet diyorum, umudum var, hayırlısı için dua ediyorum.
Yıllardır dua edıyoruz ama hıç bir sey yok .İlgi duyuyorum birilerine karsılık yok hep boş .Yalnız yasamaktan da bıktım hiç arkadasım da yok .Nasıl cıkar ki biri bu kadar kımsem yokken nasıl ümit edeyım bılmıyorum .

Allahtan ümit kesilmez, dualar anında kabul edilecek diye bir şey yok, duada samimiyet, devamlılık esastır. Arkadaş edinmeye, güleryüzlü olmaya çalışın, soğuk durmayın. Spora yazılın, havanız değişsin biraz. Bu konuya da çok kafa yormayın, olacağı varsa zaten bir bahaneyle siz anlamadan olur biter anlamazsınız bile.

İnşallah bır gun mutlu olabılırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…